Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
30. oktobris, 2014
Drukāt

Ukrainas vēstnieks Latvijā no amata atcelts pēc paša lūguma

Rīgas domē tiekas Latvijā akreditētie vēstnieki

Ukrainas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Oļijņiks no amata atcelts pēc paša lūguma, sacīja Ārlietu ministrijas (ĀM) preses sekretārs Kārlis Eihenbaums.

Eihenbaums norādīja, ka Oļijņiks jūtas “izpildījis misiju”, jo Ukraina ir nostājusies uz Eiropas ceļa. Turklāt vēstniekam esot iestājies pensijas vecums. Tiek paredzēts, ka viņš savu darbu Latvijā turpinās līdz gada beigām.

“Mēs novērtējam Oļijņika paveikto un varam viņu raksturot kā Ukrainas patriotu. Vēstnieks ir panācis kvalitatīvs izmaiņas, un viņa darbs ir pamanīts,” sacīja Eihenbaums.

Oļijņiks Ukrainas vēstnieka Latvijā amatā atradās kopš 2011.gada maija.

LETA jau ziņoja, ka Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien atcēlis no amata vēstnieku Latvijā Oļijņiku, vēstnieku Moldovā Sergeju Pirožkovu un vēstnieku Kanādā Vadimu Pristaiko. No amata atcelts arī Ukrainas oficiālais pārstāvis Starptautiskajā Civilās aviācijas organizācijā (ICAO).

Par vēstnieku atlaišanas iemesliem Porošenko paziņojumos nav minēts, kā arī nav nosaukti iespējamie nākamie vēstnieki.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (2)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+