Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
30. oktobris, 2014
Drukāt

Ukrainas vēstnieks Latvijā no amata atcelts pēc paša lūguma

Rīgas domē tiekas Latvijā akreditētie vēstnieki

Ukrainas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Oļijņiks no amata atcelts pēc paša lūguma, sacīja Ārlietu ministrijas (ĀM) preses sekretārs Kārlis Eihenbaums.

Eihenbaums norādīja, ka Oļijņiks jūtas “izpildījis misiju”, jo Ukraina ir nostājusies uz Eiropas ceļa. Turklāt vēstniekam esot iestājies pensijas vecums. Tiek paredzēts, ka viņš savu darbu Latvijā turpinās līdz gada beigām.

“Mēs novērtējam Oļijņika paveikto un varam viņu raksturot kā Ukrainas patriotu. Vēstnieks ir panācis kvalitatīvs izmaiņas, un viņa darbs ir pamanīts,” sacīja Eihenbaums.

Oļijņiks Ukrainas vēstnieka Latvijā amatā atradās kopš 2011.gada maija.

LETA jau ziņoja, ka Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien atcēlis no amata vēstnieku Latvijā Oļijņiku, vēstnieku Moldovā Sergeju Pirožkovu un vēstnieku Kanādā Vadimu Pristaiko. No amata atcelts arī Ukrainas oficiālais pārstāvis Starptautiskajā Civilās aviācijas organizācijā (ICAO).

Par vēstnieku atlaišanas iemesliem Porošenko paziņojumos nav minēts, kā arī nav nosaukti iespējamie nākamie vēstnieki.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+