Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
30. oktobris, 2014
Drukāt

Ukrainas vēstnieks Latvijā no amata atcelts pēc paša lūguma

Rīgas domē tiekas Latvijā akreditētie vēstnieki

Ukrainas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Oļijņiks no amata atcelts pēc paša lūguma, sacīja Ārlietu ministrijas (ĀM) preses sekretārs Kārlis Eihenbaums.

Eihenbaums norādīja, ka Oļijņiks jūtas “izpildījis misiju”, jo Ukraina ir nostājusies uz Eiropas ceļa. Turklāt vēstniekam esot iestājies pensijas vecums. Tiek paredzēts, ka viņš savu darbu Latvijā turpinās līdz gada beigām.

“Mēs novērtējam Oļijņika paveikto un varam viņu raksturot kā Ukrainas patriotu. Vēstnieks ir panācis kvalitatīvs izmaiņas, un viņa darbs ir pamanīts,” sacīja Eihenbaums.

Oļijņiks Ukrainas vēstnieka Latvijā amatā atradās kopš 2011.gada maija.

LETA jau ziņoja, ka Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien atcēlis no amata vēstnieku Latvijā Oļijņiku, vēstnieku Moldovā Sergeju Pirožkovu un vēstnieku Kanādā Vadimu Pristaiko. No amata atcelts arī Ukrainas oficiālais pārstāvis Starptautiskajā Civilās aviācijas organizācijā (ICAO).

Par vēstnieku atlaišanas iemesliem Porošenko paziņojumos nav minēts, kā arī nav nosaukti iespējamie nākamie vēstnieki.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+