×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. novembris, 2012
Drukāt

Uz ASV atkal kavēsies pasta sūtījumi no Latvijas

Ilustratīvs atFoto - LETAIlustratīvs atFoto - LETA

Viesuļvētras “Sandy” radīto postījumu dēļ uz ASV atkal kavēsies pasta sūtījumi no Latvijas, aģentūrai BNS pavēstīja Latvijas pasta kompānijas “Latvijas Pasts” (LP) sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Plone.

Viņa informēja, ka LP ir saņēmis otru paziņojumu no ASV pasta operatora “United States Postal Service” (USPS) ar lūgumu līdz 9.novembrim netransportēt sūtījumus uz USPS pasta apmaiņas vietu Ņujorkā. Uz ASV adresētie pasta sūtījumi, kas LP saņemti 2.‒8.novembrī, tiks uzglabāti uzņēmuma Rīgas šķirošanas kompleksā līdz 9.novembrim. Plone piebilda, ka šis nosacījums neattiecas uz eksprespasta sūtījumiem, kas adresātus ASV sasniegs savlaicīgi.

Viņa arī atgādināja, ka 1.novembrī uz ASV tika nosūtītas no 29. līdz 31.oktobrim Rīgas šķirošanas kompleksā uzglabātās pakas, eksprespasta sūtījumi un gandrīz 400 kilogrami vēstuļu korespondences. “Lūdzam ņemt vērā, ka saistībā ar viesuļvētras “Sandy” radītajiem postījumiem pasta sūtījumu piegāde adresātiem ASV teritorijā joprojām var būtiski kavēties,” piebilda Plone.

“Latvijas Pasts” nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas Pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā četrarpus tūkstoši darbinieku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+