Kultūra
Kultūrpolitika

Uz M. Čehova Rīgas krievu teātra direktora amatu – pieci pretendenti 16

Foto: LETA

Atklātā konkursā uz valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību (VSIA) “Mihaila Čehova Rīgas krievu teātris” valdes locekļa amatu saņemti piecu pretendentu pieteikumi, informē Kultūras ministrija (KM).

Ziņots, ka pretendentiem izvirzītās prasības ir nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz divu gadu darba pieredze vadošā amatā valsts vai pašvaldības iestādē, kapitālsabiedrībā, biedrībā vai nodibinājumā, teicamas latviešu valodas un vismaz divu svešvalodu zināšanas, kā arī zināšanas un izpratne par kultūras nozarēm, par valsts kapitālsabiedrības darbību un vadību, labas sadarbības un komunikācijas prasmes, stratēģiska, konceptuāla un radoša domāšana, labas darba organizācijas un vadības prasmes.

Tāpat Rīgas Krievu teātra valdes locekļa amata pretendentiem bija jāiesniedz teātra iepriekšējās trīs gadu darbības izvērtējums, kā arī turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

Iesniegtos pieteikumus Rīgas krievu teātra valdes locekļa amatam izvērtēs speciāli izveidota nominācijas komisija.

Jau ziņots, ka ilggadējais Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra valdes loceklis Eduards Cehovals 3. oktobrī vērsās KM ar iesniegumu, kurā lūdza nepagarināt ar viņu darba attiecības; E. Cehovala darbības pilnvaru termiņš beidzas 29. novembrī.

LA.lv