×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
22. maijs, 2013
Drukāt

Uz Mazajiem opermūzikas svētkiem aicina Ungurmuiža

Publicitātes fotoPublicitātes foto

29. jūnijā tikai 10 minūšu braucienā no Cēsīm – Ungurmuižā, Raiskuma pagastā, Mazie Ungurmuižas opermūzikas svētki piedāvā koncertu „Ir zeme – vīna dārzs kur zied…”.

Pirms 10 gadiem Ungurmuižā pirmo reizi tika rīkoti mazie opermūzikas svētki, tādējādi aizsākot paliekošu un nopietnās mūzikas cienītājiem svarīgu tradīciju, veidojot paliekošu saiti starp iedzīvotājiem un kultūrvēsturisku objektu. Klasiskā mūzika lieliski saspēlējas ar ēku un neatkārtojamo, tikai Ungurmuižas parkam raksturīgo vidi. Rīkotie koncerti ir akustiski, dzīvi, un lieliski rada autentisku atmosfēru. Šeit koncerta apmeklētājiem ir iespēja baudīt neatkārtojamu ceļojumu laikā.

Koncerts ik gadus pulcē daudz klausītājus ne tikai no Vidzemes, bet arī no visas Latvijas. Lielu interesi par Ungurmuižas koncertiem izrāda Latvijas tūrisma un ceļojumu aģentūras, piedāvājot iekļaut koncerta apmeklējumu ārzemju viesu programmās, kas tai laikā apceļo mūsu valsti.

Koncertā piedalīsies LNO solisti Sonora Vaice, Kristīne Zadovska, Evita Zālīte, Andris Ludvigs, Krišjānis Norvelis, pianists Aldis Liepiņš, akordeonists Artūrs Noviks, kā arī Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā.

Programmā tiks izpildīta populāra franču, itāļu, argentīniešu komponistu opermūzika un dziesmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+