Sports
Citi sporta veidi

Uz Tallinu atbalstīt Ostapenko un Sevastovu! 16

Foto – AP/LETA

Latvijas tenisistes februārī Tallinā aizvadīs Federāciju kausa Eiropas/Āfrikas zonas pirmās grupas spēles un Latvijas Tenisa savienība organizē līdzjutējiem bezmaksas autobusu, lai klātienē varētu vērot pasaules līmeņa tenisu.

Kā zināms, Latviju piekritušas pārstāvēt gan Aļona Ostapenko, gan Anastasija Sevastova, tāpat izlasē būs Diāna Marcinkēviča un Daniela Vismane.

Federāciju kausa turnīrs norisināsies no 7. līdz 10. februārim “Tallink” tenisa centrā Igaunijā un grupu turnīrā mūsējās cīnīsies ar Polijas, Turcijas un Austrijas pārstāvēm. Šī ir pirmā reize, kad Latvijas tenisa izlasē startēs divas WTA ranga TOP 20 spēlētājas, tādējādi iespēja Latvijai iegūt augstu pozīciju turnīrā un iekļūt pasaules grupā ir ļoti liela.

“Mums prieks un gods sadarboties ar “Pafcasino”, kas ir kļuvis par izlases lieldraugu. Paldies, ka kompānija ir gatava nākt pretim līdzjutējiem un rod iespēju viņiem  braukt uz Tallinu atbalstīt mūsu meitenes. Tas ir nozīmīgs ieguldījums tenisa līdzjutēju kopienas attīstībā,” teic Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Saistītie raksti

“Esam priecīgi par uzsākto sadarbību ar Latvijas Tenisa Savienību. Latvijas sporta draugiem šī ir lieliska iespēja redzēt abas Latvijas tenisa zvaigznes, aizstāvot Latvijas krāsas tik nozīmīgā turnīrā! Ticam, ka šis ir tikai sākums un jau pavisam drīz gan Ostapenko, gan Sevastova priecēs Latvijas sporta draugus ar augstākās klases tenisu tepat Latvijā!” pauž “PAF Latvija” mārketinga vadītājs Rihards Streiķis.

Līdzjutējiem tiek apmaksāts autobuss, kas nogādās gan uz Tallinu, gan atpakaļ uz Rīgu. Autobuss būs līdzjutēju rīcībā arī visu turnīra laiku. Naktsmāju pakalpojumus gan tenisa līdzjutējiem būs jāapmaksā pašiem.

Papildus informācija pie Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretāra Kārļa Lejnieka pa tālruni 26527577 vai 67752121.

LA.lv