×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Uz VID ģenerāldirektora krēslu 11 pretendenti (2)

Foto - Austra Helēna ŽaggereFoto - Austra Helēna Žaggere

Atlūgumu iesniegusī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone

Uz vakanto Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatu pieteikušies 11 pretendenti, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta pārstāve Lita Juberte.
Šis gan varētu nebūt galīgais pretendentu skaits, jo vēl kāds pieteikums varētu būt sūtīts pa pastu, nevis elektroniski.

Pēc tam, kad tiks apkopoti visi pretendentu pieteikumi, uz sēdi sanāks konkursa komisija, lai izvērtētu iesniegtos dokumentus un to atbilstību izvirzītajām prasībām.

Konkurss uz vakanto VID ģenerāldirektora amatu tika izsludināts 16.jūnijā.

No pretendentiem tiek gaidīta nevainojama reputācija, maģistra grāds, vēlams ekonomikā, finansēs, tiesību zinātnēs vai vadības zinībās, ne mazāk kā trīs gadu darba pieredze vadošā amatā ar vismaz 40 padotajiem darbiniekiem un vēlama darba pieredze valsts pārvaldē. Tāpat tiek sagaidītas zināšanas un izpratne par VID darbības jomu, izpratne par valsts pārvaldes uzbūvi un darbības pamatprincipiem, administratīvo procesu un budžeta plānošanu.

Potenciālajam VID ģenerāldirektoram arī jābūt angļu valodas zināšanām vismaz B2 līmenī. Otras svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību. Tiek prasītas arī teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes, labas stratēģiskās plānošanas prasmes, sistēmiska pieeja jautājumu risināšanā un spēja uztvert un analizēt sarežģītu un liela apjoma informāciju dažādās jomās.

Līdzšinējā VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone iesniedza atlūgumu un savus pienākumus šajā amatā pildīja līdz 27.jūnijam.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Es arī gribu. Citādi pie lielas naudas nekad netikšu.

  2. Ienesīgs der Sessel ?!

Draugiem Facebook Twitter Google+