×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Uzmanību – Rīgā klaiņo bīstams, melns suns! Policija aicina piesargāties un ziņot (6)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vakar vakarā ap pulksten. 22:45 Rīgas reģiona pārvaldē saņemta informācija, ka Mazajā Juglas ielā suns uzbrucis kādai 1952. gadā dzimušai sievietei. Ierodoties notikuma vietā, policisti ieraudzīja agresīvu suni, kurš koda sievietei un jau bija nodarījis viņai nopietnus miesas bojājumus, informē VP.

Policisti suņa neitralizēšanai centās pielietot dienesta šaujamieroci, tomēr, pamanot citus cilvēkus, suns iebēga turpat blakus esošajos krūmos un pazuda no apkārtējo redzesloka.

Cietušajai sievietei tika izsaukta ātrā palīdzība un nekavējoties uzsākta bīstamā suņa meklēšana. Pagaidām dzīvnieku nav izdevies atrast, tādēļ policija lūdz iedzīvotājus, kuri vakar vakarā vai šorīt ir redzējuši suni, vai pamana to, nekavējoties ziņot, zvanot 110.

Suņa pazīmes: melns aitu sugas jauktenis, liels ar izteikti garu asti. Dzīvniekam nekādā gadījumā nedrīkst tuvoties, tas ir bīstami, brīdina policijā.

Šobrīd zināms, ka suns, visticamāk, turēts pamestā dārza mājiņā Juglā un piederējis cietušajai 1952. gadā dzimušajai sievietei, kas viņu pieskatījusi un barojusi. Policija veic pārbaudi un turpina noskaidrot notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Super. gudrs suns.zina kāpēc sakoda. Nevajag dzīvniekus pamest. Tik tiešām visu cieņu suņukam, cerams, ka viņu nenošaus.

  2. Policija lai apseko tās daudzās pamestās un puspamestās dārza mājiņas, kas ir ap Rīgu. Tur daudz ir tādu suņu un pieskatītāju .
    Milzu suņi visu savu mūžu tiek turēti pāris kvadrātmetros, badināti.

  3. Suns ir aizbēdzis no Juglas patversmes!

  4. CILVĒKI PAŠI SUNI NOVEDUŠI LĪDZ TĀDAM STĀVOKLIM ! TAGAD VISI SATRAUKTI , KA UZRADIES BASKERVILS . CILVĒKUS VAJADZĒTI NOŠAUT PAR TĀDU DZIVNIEKA KROPĻOŠANU . TA NEBŪTU NEVIENS PAMESTS SUNS . KAS TIE PAR TIZLIEM LIKUMIEM ŠAI LATVIJĀ

Draugiem Facebook Twitter Google+