Uzvar Domračeva, Juškānei 86. vieta 0

Pasaules kausa izcīņas otrajā posmā biatlonē Hohfilcenē (Austrija) 7,5 kilometru sprinta distancē uzvarēja baltkrieviete Darja Domračeva.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Domračeva par 4,7 sekundēm pārspēja somieti Kaisu Makarinainenu, par 12,9 – norvēģieti Toru Bergeri. Visas pirmās trīs sportistes šaušanās pieļāva pa vienai kļudai.

Vienīgā Latvijas pārstāve Žanna Juškāne pirmajā šautuvē kļūdījās reizi, otrajā neaizvērti palika vēl trīs mērķi un finišā necilā 86. vieta starp 106 startējušajām sportistēm. Uzvarētājai Juškāne zaudēja trīs minūtes un 22,7 sekundes. Sestdien paredzētajai 10 kilometru iedzišanas distancei kvalificējās 60 ātrākās sportistes.

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā līderpozīcijas saglabāja Tora Bergere.