×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
27. augusts, 2017
Drukāt

Uzzinot par gaidāmu pārbaudi, maksātnespējas administrators lūdz izbeigt sava sertifikāta darbību (3)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Maksātnespējas administrācija (MNA) šogad izbeigusi sertifikāta darbību maksātnespējas procesa administratoram, kurš pats to lūdzis, uzzinot par gaidāmo pārbaudi viņa darba vietā, aģentūru LETA informēja MNA direktore Inese Šteina.

Kopumā šī gada laikā MNA izbeigusi sertifikāta darbību 15 maksātnespējas administratoriem. Desmit gadījumos tas ir darīts pēc paša administratora vēlmes, ieskaitot iepriekšminēto gadījumu.
Šteina piebilda, ka četros gadījumos sertifikāta darbība izbeigta administratoriem, kuri pārkāpuši Maksātnespējas likumu, ļaunprātīgi izmantojot savas pilnvaras, bet vienā gadījumā tādēļ, ka administrators pēdējo divu sertifikātu darbības laikā divas reizes ar tiesas procesu ticis atcelts no pienākumu pildīšanas.

Tāpat šogad seši administratori atstādināti no amata pienākumu veikšanas, pamatojoties uz aizdomās turētā vai apsūdzētā statusu kriminālprocesā, diviem no tiem izbeigta sertifikāta darbība pēc paša vēlēšanās.

Sagatavošanas stadijā atrodas vēl viena lieta par viena administratora atstādināšanu, norādīja Šteina.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Latvijas tiesu sistēmas varēšana un gribēšana sniedzas tikai tik tālu, lai notiesātu bomzi, kas nozadzis alus pudeli, vai tantīti, kas aiz bada paņēmusi bulciņu, bet ne jau, lai tiesātu oligarhus, ministrus, deputātus un tiem pietuvinātas personas. Visā valdībā un pārvaldes sistēmā procentuāli godīgo cilvēku īpatsvars ir palicis tik neliels, ka vispār uz godīgumu vairs nav ko cerēt. Ja kāds vispār vēl turpina kaut ko atklāt un runāt par to, tad tie ir vien žēli kaķēna pīkstieni zem dubļaino zābaku smagsvara..

  2. Pietiekoši tak sazagušies,tagad var mierigi atpusties..

  3. ātri beidz darbibu un neviens pastradatos noziegumus vairs neizmeklē?

Draugiem Facebook Twitter Google+