AFP/LETA

Vācija otrajā puslaikā salauž grieķus un iekļūst pusfinālā 0

Vācijas futbola izlase piektdien, ar 4:2 uzvarot Grieķiju, iekļuva Eiropas čempionāta pusfinālā.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Vāciešu labā vārtus guva Filips Lāms, Sami Kedira, Miroslavs Kloze un Marko Reuss, savukārt grieķiem izcēlās Giorgos Samaras un Dimitris Salpingidis.

Lai arī Vācijas futbolisti jau no sākuma darbojās krietni pārliecinošāk un daudz uzbruka, pēc pirmā puslaika viņi atradās vadībā tikai ar 1:0, 39. minūtē vārtus ar skaistu tālsitienu guva izlases kapteinis Lāms.

55. minūtē ātrā pretuzbrukumā pēc teicamas Salpingida piespēles izklupienā rezultātu izlīdzināja Samaras. Intriga gan ilgi nenoturējās, jo pēc sešām minūtēm vāciešiem vadību atguva Kedira. Šie vārti aizlauza grieķus, jo nākamo 13 minūšu laikā vēl divas bumbas ielidoja viņu vārtos. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām uz vāciešu vārtiem tika piešķirts 11 metru soda sitiens par Džeremija Boatenga spēli ar roku soda laukumā un to pārliecinoši realizēja Salpingidis, uzstādot mača galarezultātu.

Šī bija “Euro 2012” rezultatīvākā spēle, jo līdz šim nevienā mačā abas komandas kopā nebija guvušas sešus vārtus.

Pusfinālā Vācija tiksies ar Anglijas un Itālijas mača uzvarētāju.

Sestdien būs trešā ceturtdaļfināla spēle, kurā Spānija spēkosies ar Franciju. Šī mača uzvarētājus pusfinālā jau gaida Portugāles izlase.