×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Vācijā šogad imigranti pastrādājuši aptuveni 69 000 noziegumu (8)

migranti

Foto AFP/LETA

Šā gada pirmajā ceturksnī imigranti Vācijā pastrādājuši vai mēģinājuši pastrādāt aptuveni 69 000 noziegumu, liecina Vācijas Federālās Kriminālpolicijas (BKA) ziņojums.

Aizdomās turamo vidū ir neproporcionāli daudz imigrantu no Āfrikas, Gruzijas un Serbijas, secināts ziņojumā.

Pastrādāto noziegumu skaita ziņā augsts rādītājs ir sīriešiem, afgāņiem un irākiešiem, bet, ņemot vērā to lielo skaitu Vācijā, viņu dalība noziegumos ir “acīmredzami neproporcionāli maza”, norādīts ziņojumā.

Sīrieši, afgāņi un irākieši ir trīs lielākās grupas starp patvēruma meklētājiem Vācijā.

BKA ziņojumā nav norādīts, cik no 69 000 incidentiem ir realizēti noziegumi un cik tikai plānoti, kā arī nav norādīts, cik lielu daļu minētie 69 000 incidenti veido no kopējā gada pirmajā ceturksnī Vācijā pastrādāto vai iecerēto noziegumu kopskaita.

Ziņojumā teikts, ka lielākā daļa imigrantu nav pastrādājuši nekādus noziegumus.

BKA šādu ziņojumu par imigrantu likumpārkāpumiem visās 16 federālajās zemēs publiskojusi pirmo reizi, tādēļ nav datu, ar ko šo ziņojumu salīdzināt.

Ziņojumā teikts, ka 29,2% noziegumu, ko migranti pastrādājuši vai gribējuši pastrādāt, bijušas zādzības, 28,3% gadījumu tie bijuši noziegumi pret īpašumu vai viltošana un 23% gadījumu – miesas bojājumu nodarīšana, laupīšana un pretlikumīga aizturēšana.

Ar narkotikām saistītie noziegumi veidoja 6,6% un seksuāla rakstura noziegumi 1,1% no kopējā incidentu skaita.

Ķelnē Jaungada naktī tika pieredzēti masveida seksuāla rakstura uzbrukumi sievietēm, kuros tika vainoti arābu un Ziemeļāfrikas imigranti. Notikušais un varasiestāžu mēģinājumi slēpt uzbrukumus un valsts lielo mediju nevēlēšanās par tiem ziņot šokēja Vācijas sabiedrību.

Policija pagājušajā nedēļā pavēstīja, ka Darmštatē, Vācijas vidienē, par seksuāla rakstura uzbrukumiem sievietēm mūzikas festivāla laikā arestēti trīs patvēruma meklētāji no Pakistānas.

Tomēr policijas ziņojumā secināts, ka no janvāra līdz martam imigrantu pastrādāto noziegumu skaits samazinājies par vairāk nekā 18%.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. .. merkele, kas uzkurināja muslimu migrantus iebraukt Eiropā.

  2. 69 000 noziegumu tikai 3 mēnešos (1. ceturksnī)!!! Vājprāts!!! Nerātni gan tie inženieri, atomfiziķi, ārsti un skolotāji…

  3. Ko gribeja Eiropa, to ari dabuja….

  4. paldies Frau Merkel

  5. Kā, vai tad krievi Vācijā prot uzvesties civilizēti?

  6. Redaktoru drošības policija nav vēl arestējusi? Kā var uzdrošināties apgalvot, ka karsti mīļotie “bēgļi” un muslimi izdara noziegumus, ko? Viss, ko viņi izdara (kaut vai slepkavo un izvaro eiropiešus) ir ES, merkeles un junkera atbalstīts un Eiropas labā!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+