×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
24. janvāris, 2014
Drukāt

Vai Bagatska ēra turpināsies?

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde atbalstījusi Ainara Bagatska palikšanu Latvijas izlases galvenā trenera amatā un šobrīd ar speciālistu notiek sarunas par sadarbības turpināšanu, vēsta LBS.

„Latvijas Basketbola savienības Treneru komisija un valde principiāli atbalstījušas Ainara Bagatska palikšanu vīriešu valstsvienības galvenā trenera postenī, taču līgums vēl nav noslēgts. Respektējam trenera pienākumus klubā, turpinās sarunas par sadarbības noteikumiem,” citēts LBS izlašu direktors Māris Jučmanis.

Treneru štābā palikšot Artūrs Štālbergs, kurš iepriekšējās divas sezonas bija viens no Bagatska asistentiem. Bagatskis izlasi vadījis pēdējos divos Eiropas čempionātos, pērn Slovēnijā ieņemot devīto vietu.

Eiropas 2015.gada vīriešu čempionāta kvalifikācijas turnīra izlozē, kas 3.februārī plkst.14 pēc Latvijas laika notiks Barselonā, Latviju pārstāvēs  Māris Jučmanis. Augustā 26 līdz 29 komandas (kvalifikācijas turnīra dalībnieku skaits, kā arī komandu skaits grupās atkarīgs no tā, cik Eiropas valstīm tiks piešķirti īpašie ielūgumi uz 2014.gada pasaules čempionātu) cīnīsies par 13 līdz 16 ceļazīmēm uz finālturnīru.

Jučmanis norāda, ka turpinās arī sieviešu valstsvienības vadītāja izraudzīšanās process. Trenera komisija lūgusi divus galvenos kandidātus – Aigaru Neripu un Ainaru Zvirgzdiņu – rakstiski sagatavot savu redzējumu  par komandas attīstību nākamajos četros gados. Nākamajā Treneru komisijas sēdē paredzēts uzklausīt abus speciālistus un izstrādāt priekšlikumu LBS valdei.

2015.gada Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācijas turnīrā jūnijā Latvijas valstsvienība grupā cīnīsies ar Itālijas, Igaunijas un Portugāles izlasēm. Finālturnīram kvalificēsies grupas uzvarētājas, kā arī piecas no sešām otro vietu ieguvējām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+