×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. aprīlis, 2012
Drukāt

Vai tomēr jāmaksā, ja veidojums izrādījies ļaundabīgs?

naudina2

“Man 23. februārī Stradiņa slimnīcā veica vairogdziedzera operāciju – izņēma vienu daivu, kur bija neliels mezgls. Daktere sprieda, ka tas, visticamāk, ir labdabīgs veidojums, bet operācija tomēr bija jāveic, un es par to samaksāju. Pēc tam izrādījās, ka tas ir ļaundabīgs. Zinu, ka ļaundabīga audzēja gadījumā par operāciju nav jāmaksā.

Interesējos, vai naudu varu saņemt atpakaļ, bet neviens par to negribēja ne dzirdēt. Pēc tam man Stradiņos veica arī otras vairogdziedzera daivas operāciju, un par to nebija jāmaksā. Vai tiešām es par pirmo operāciju samaksāto naudu nevarēšu atgūt? Kā rīkoties?” 
Aina O. Ikšķilē

 

Nacionālā veselības dienesta speciālisti iesaka vērsties ārstniecības iestādē, kur saņemts pakalpojums. Šajā gadījumā jāsazinās ar P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas administrāciju, adresējot iesniegumu slimnīcas medicīnas direktorei Anitai Kalējai un pievienojot maksājumu apliecinošu dokumentu kopijas, izraksta kopiju par pirmo stacionēšanās gadījumu, kā arī histoloģiskās atbildes kopiju, lai, ņemot vērā šo informāciju, ārstniecības iestāde izvērtētu radušos situāciju.

Ja arī pēc administrācijas atbildes paliek šaubas par pieprasītā maksājuma pamatotību un atbilstību normatīvajiem tiesību aktiem, ar detalizētu iesniegumu varat vērsties Veselības inspekcijā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+