Latvijā
Rīga

Vairāk nekā 2000 iedzīvotāju piedalās Ziemassvētku egles iedegšanā Rīgā 16

Foto: LETA

Vairāk nekā 2000 iedzīvotāju sestdienas vakarā piedalījās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Rīgā, Doma laukumā, novēroja aģentūra LETA.

Egles iedegšana norisinājās, veicot kopīgu atskaiti līdz notikumam. Ziemassvētku tradicionālā simbola iemirdzēšanās dzeltenīgās gaismiņās, kā arī baltā krāsā nemitīgi mirgojošās gaismiņās notika svinīgas mūzikas pavadībā.

Uz pasākumu ir ieradušies liels skaits ģimeņu ar bērniem un un gados jaunāki iedzīvotāji, reizē starp klātesošajiem ir dažādu gadu gājuma cilvēki. Kā ierasts, rīdzinieki un pilsētas viesi izmanto iespēju Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā baudīt karstvīnu, kā arī iegādāties dažāda veida ēdienus.

Kā ziņots, līdz ar svētku egles iedegšanu aktīvi sāk darboties arī Ziemassvētku tirdziņi Doma laukumā, Esplanādē un Līvu laukumā, kas iedzīvotājiem pieejams jau no novembra beigām. Tirdziņos rīdzinieki un pilsētas viesi varēs iegādāties īpaši svētku laikam darinātus tautas lietišķās mākslas izstrādājumus, ierastos ziemas sezonas cienastus un svētku dāvanas, bet nedēļu nogalēs tirdziņu apmeklētājus priecēs koncerti un atrakcijas bērniem.

LA.lv