×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
13. oktobris, 2015
Drukāt

Var piedalīties konkursā “Gribu būt mobils!”

Foto no http://www.berniem.csdd.lvFoto no http://www.berniem.csdd.lv

Visi 6. – 8. klašu skolēni aicināti piedalīties ikgadējā CSDD satiksmes drošības konkursā “Gribu būt mobils!”. Pieteikšanās konkursam: mājas lapā www.gribubutmobils.lv vai CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem www.berniem.csdd.lv.

Konkurss notiek jau devīto reizi. Tā mērķis ir pilnveidot skolēnu zināšanas un izpratni par satiksmes drošību, kā arī izmantot šīs lietas praktiski ikdienā. Konkurss notiek četrās kārtās:

* no 2015. gada 12. oktobra līdz 22. novembrim: priekšsacensības un neklātienes kārta (internetā, konkursa mājas lapā www.gribubutmobils.lv);

* no 2016. gada 11. janvāra līdz 18. martam: pusfināli (Rīgā, Liepājā, Gulbenē, Tukumā, Preiļos, Valmierā un Bauskā) un fināls (Rīgā).

Katrs konkursa “Gribu būt mobils!” fināla uzvarētājkomandas pārstāvis balvā saņems planšetdatoru. Savukārt fināla otrās un trešās vietas ieguvēji saņems ceļojuma dāvanu karti, ko varēs izmantot pēc saviem ieskatiem. Balvas savā īpašumā iegūs arī veiksmīgākie neklātienes sacensību dalībnieki un visu klātienes sacensību – septiņu pusfinālu – dalībnieki.

Konkursu organizē CSDD sadarbībā ar SIA “Aģentūra VB Plus”. Projekts tiek finansēts no OCTA. Konkursu atbalsta Rīgas Motormuzejs, SIA “Skaisto skatu aģentūra”, SIA “Ādažu kukulītis”, SIA “Veloprofs” un “Kinder”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+