Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
22. oktobris, 2013
Drukāt

Var pieteikties konkursam “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Foto - LETAFoto - LETA

Ikdienā ceļu satiksmē lielu daļu kustības plūsmas veido ne tikai personiskie auto, bet arī komerctransports, pasažieru pārvadātāji un citi spēkrati.  Tāpēc, lai izceltu labākos piemērus, kuri no uzņēmumiem Latvijā visprasmīgāk prot pārvaldīt savus autoparkus, rūpējoties gan par savu darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību, Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība “BALTA” kopā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un “Drošas braukšanas skolu” (“DBS”) no 16. oktobra jau otro gadu uzņēmumiem izsludina pieteikšanos “BALTA” gada balvai “Drošākais uzņēmuma autoparks”. “BALTA” gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks” norisinās jau otro gadu, to organizē Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība “BALTA”, LDDK un “DBS”. Kā partneri konkursu atbalsta Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija “Latvijas auto” un Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD). Konkursa mērķis ir ne vien noskaidrot Latvijā labākos uzņēmumu autoparku pārvaldītājus, bet arī uzlabot viņu zināšanas, kā prasmīgi rūpēties par savu autoparku, sniedzot individuālas bezmaksas konsultācijas un aicinot piedalīties praktiskā seminārā. Dalība konkursā uzņēmumu vadītājiem un autoparku atbildīgajiem darbiniekiem dod praktiskus padomus, kā labāk un efektīvāk pārvaldīt autoparkus, kā arī rūpēties par kopējo satiksmes drošību Latvijā. Pieteikties konkursam un izmantot iespēju iekļūt drošāko uzņēmumu autoparku topā tiek aicināti visi uzņēmumi, kuru autoparkā ir 10 vai vairāk transportlīdzekļu. Uzņēmumi savu dalību konkursam var pieteikt līdz šā gada 8. novembrim, elektroniski aizpildot īsu un vienkāršu anketu. Anketa atrodama saitē http://www.balta.lv/lv/pieteikums. Tāpat kā pagājušajā gadā konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā tiks izvērtēta uzņēmuma sniegtā informācija, kā arī CSDD statistika par uzņēmuma transportlīdzekļiem un to stāvokli. Bet otrajai kārtai tiks izvirzīti 10 labākie uzņēmumi.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+