Kokteilis
Stilo

Varbūt tomēr ne? Septiņi pirkumi, no kuriem labāk atturēties 1

Jūrnieka krekls

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Stiliste un bloga “Vandastyle” autore Vanga Vonga uzskaita lietas, kuras šajā sezonā labāk neiegādāties. Vai nu nepietiekami modernas, vai nepietiekami korektas – viņasprāt, tām tomēr labāk mest līkumu, iegādājoties vasaras garderobi.

Ļoti apnicis, svītru jau tā šovasar ir daudz par daudz, tāpēc labāk to izvēlēties citās krāsās un arī svītru platums varētu būt cits. Tāpat tas varētu būt nevis džemperītis, bet, teiksim, bikses vai krekls, savukārt klasiskais variants lai atpūšas skapī! Un jaunu noteikti nepērc!

Romantiska blūze ar kailiem pleciem

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Kailus, volānu ieskautus plecus arī atmetam… tā paša iemesla dēļ. Pagājušās vasaras beigās tos redzējām daudz par biežu!

Tas nav nekāds stingrs aizliegums, vienkārši saglabā paškontroli, pērkot jaunu blūzi ar atkailinātiem pleciem (bet ar tām pilns katrs lielveikals) – tas vienkārši nav tā vērts.

Alternatīvs piedāvājums: var mēģināt zem tāda topa pavilkt vēl vienu – lai apģērba gabals nepaliktu nelietots. Vēsā dienā varētu izskatīties labi un neparasti.

Zīda halāts

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Vēl jo vairāk ieteicams atteikties no šāda pirkuma, jo vairāk, ja esi to pamanījusi lielveikalā. Šis apģērba gabals praktiski vienmēr izskatās nevīžīgi. Un nekad neizskatās labāk kā parasts putekļumētelis no plāna auduma.

Lieli ziedu raksti

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Labāk atteikties arī no prāviem ziedu rakstiem, jo vairāk, ja audums ir spīdīgs. “Dārgi” tas neizskatīsies praktiski nekad!

Caurspīdīgums nevietā

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

No aizraušanās ar pārāk moderniem caurspīdīgiem audumiem arī vēlams atteikties. Citādi iznāks traģisks stāsts no sērijas “Paldies, ka biksītes uzvilki”. Precīzāk, vajadzētu atteikties no mēģinājumiem valkāt caurspīdīgus tērpus tieši virs apakšveļas. Bet vēl labāk tos “nosūtīt” uz ziemas garderobi, kad pati daba saka priekšā: “Uzvelc labāk apakšā džinsus!”

Mezgli

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Saistītie raksti

Gadījumu ar visdažādākajiem mezgliem vidukļa zonā (un plānu viskozi pie viena), šķiet, skaidrot nav vajadzīgs. Nav skaisti, nav aktuāli, nav vajadzīgs!

Izšuvumi

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Pašiem par sevi izšuvumiem nav ne vainas, tomēr tie skaitās izgājuši no modes, ja vien neesi izcila rokdarbniece, kas šādā veidā demonstrē savu prasmi.

LA.lv