“VEF Rīga” izglābjas un uzvar Valmierā 0

LBL čempionāta spēlē BK “Valmiera” pamatlaika pēdejās sekundēs izlaida no rokām uzvaru spēlē pret Latvijas čempioniem “VEF Rīga” un pagarinājumā zaudēja ar 105:107.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

39 minūtes mērķtiecīgāki un uzvarēt griboši bija valmierieši. Sākoties pamatlaika pēdējai minūtei, valmierieši bija vadībā ar 90:80 un piecēluši kājās savus līdzjutējus. Atlikušajās sekundēs vefiņš ar savu līderu Kristapa Janičenoka un Ērla Roulenda trīs tālmetieniem tika viena metiena attālumā, bet pēdējā pamatlaika sekundē tas pats Roulends caurgājienā panāca neizšķirtu. Fantastiska izglābšanās! Uzvara kā zutis bija izslīdējusi no Vara Krūmiņa trenētās komandas rokām un pagarinājumā sašļukušie mājinieki pretojās vairs inerces pēc. Laba spēle BK “Valmiera” izpildījumā un vairāku patiesību atgādinājums. Valmieriešiem, ka basketbolā ar 39 minūtēm uzvarai nepietiek. Rīdziniekiem, ka labas komandas ir ne tikai plašajās kaimiņu ārēs, bet arī tepat pašu mājās LBL čempionātā (atcerēsimies arī vefiņa zaudēto puslaiku aizvakar Liepājā).

22. decembrī LBL basketbols tiks spēlēts Dubultos (“Jūrmala/Fēnikss” – “Liepāja/Triobet”), Jelgavā (BK “Jelgava” – BA “Turība”) un Rīgā (“Barons kvartāls” – “LU”).

LBL ČEMPIONĀTS

BK “Valmiera” – “VEF Rīga” 105:107 (23:20, 47:42, 66:60, 91:91). Bērziņš 24, Iļjins 19, Porziņģis 18, Kaufmanis 17, Gabrāns 10, Ziediņš 8, krūmiņš 7, Butjankovs 2; Roulends 32+9RP, Janičenoks 18, Kavaļausks 17, Bertāns 15, Zavacks 11, Jahovičs, Daniels pa 6, Blaus 2.