Sports
Basketbols

“VEF Rīga” pievienojas kārtējais leģionārs – krievs Starateļevs0

foto: twitter.com

Latvijas čempionvienība basketbolā “VEF Rīga” papildinājusi sastāvu ar 19 gadus veco krievu uzbrucēju Vladislavu Starateļevu, vēsta klubs.
Iepriekš Vladislavs Starateļevs atradies Krievijas kluba Maskavas CSKA sistēmā. Tā rindās viņš spēlējis jauniešu komandās, kā arī CSKA otrajā komandā. Pagājušajā sezonā Starateļevs spēlēja arī VTB Vienotās līgas jauniešu turnīrā.
2014. gadā Starateļevs bija viens no vadošajiem Krievijas U18 izlases spēlētājiem Eiropas čempionātā, kad vidēji spēlē iemeta 11,9 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas.
“Esmu ļoti priecīgs par iespēju pievienoties tādam klubam kā “VEF Rīga”. Eiropā tas ir slavens ar savu labo sistēmu, kas sekmējusi daudzu spēlētāju attīstību un kāpumu pa karjeras kāpnēm. Pats esmu noskaņojies trenēties pēc labākās sirdsapziņas, jo ļoti vēlos progresēt. Gaidu iespēju strādāt pie komandas jaunā trenera, kura vadībā ceru apgūt jaunas lietas un pilnveidoties. Tāpat gribu pēc iespējas vairāk palīdzēt komandai, lai kopīgiem spēkiem mums izdotos sasniegt labus rezultātus,” teic Starateļevs.
“VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: “Vladislavs Starateļevs ir jauns un talantīgs spēlētājs un viņa pievienošanās mūsu klubam ir abpusēji izdevīgs lēmums. Krievijas baksetbola aprindās Starateļevam tiek pronozēta nopietna karjera, savukārt VEF ir plaši zināms kā stabila attīstības platforma jaunajiem spēlētājiem. Esam pārliecināti par izdevušos sadarbību.”
Kā zināms, pēdējās nedēļās “VEF Rīga” papildinājusi sastāvu arī ar amerikāņu aizsargiem Kvinu Makdauelu un Kenetu Smitu, Meksikas izlases uzbrūkošo aizsargu Fransisko Krusu, kā arī zviedru aizsargu Ludvigu Hākansonu un spāņu spēka uzbrucēju Gilji Ruvio. Līdz ar to tagad vienības sastāvā, gatavojoties nākamajai sezonai, ir jau seši leģionāri.

LA.lv