Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. aprīlis, 2016
Drukāt

Vējonis: esam kļuvuši atbildīgāki

Foto-LETAFoto-LETA

Dabā izmesto atkritumu daudzums ar katru gadu samazinās, un tas liecina, ka esam kļuvuši atbildīgāki, tā Lielās Talkas rezultātus vērtē Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidenta kanceleja informēja, ka Vējonis pauda gandarījumu par to, ka Lielās Talkas dienā aizvien vairāk pūles varam pielikt vides labiekārtošanai un dabā izmesto atkritumu daudzums ar katru gadu samazinās.

“Latvija kļūst par aizvien zaļāku un tīrāku zemi. Lielās Talkas kustība gadu no gada mūs pulcina, lai kopīgiem spēkiem sakoptu apkārtējo vidi. Paldies, ka varam darīt to kopā,” sacīja Valsts prezidents, sestdien uzsākot Lielās Talkas dienu.

Valsts prezidents talkoja dabas parkā “Ogres Zilie kalni,” kur kopā ar Ogres bērniem un apkārtnes ļaudīm gatavoja putnu būrīšus un stādīja kokus pie Dubkalnu ūdenskrātuves.

Valsts prezidents Vējonis ir Lielās Talkas patrons. Viens no Lielās Talkas mērķiem ir sakopt Latviju ceļā uz tās 100.dzimšanas dienu, padarot mūsu valsti par tīrāko un zaļāko vietu pasaulē.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+