Mobilā versija
+2.1°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
9. janvāris, 2015
Drukāt

Vēl četras viesu mājas saņem “Zaļo sertifikātu”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starp "Zaļā sertifikāta" saņēmējiem - arī zīvesprieka akadēmija "Nu, Liela muiža!" Vaidavas pagastā.

Ceturtdien, 8. janvārī, Latvijas tūrisma mītņu nacionālā ekosertifikāta “Zaļais sertifikāts” izvērtēšanas komisijas sēdē tika piešķirti četri jauni sertifikāti, portāls LA.lv uzzināja uzņēmumā “Lauku ceļotājs”

Kopumā “Zaļais sertifikāts” piešķirts 73 viesu mājām Latvijā. Ceturtdienas sēdē 20 sertifikāti tika pagarināti, bet četri piešķirti no jauna. Sertifikātus saņēma dzīvesprieka akadēmija “Nu, Liela muiža!” Vaidavas pagastā, lauku māja “Donas” Smiltenes novadā, brīvdienu māja “Ores apartamenti” Tērvetes novadā un viesu māja “Odzienas krogusmāja” Pļaviņu novadā.

Zaļais sertifikāts ir vides kvalitātes zīme lauku tūrisma mītnēm. Zīme norāda, ka šī sertifikāta saimnieki domā par to, lai piedāvātu viesiem kvalitatīvus, videi draudzīgus lauku tūrisma pakalpojumus. Sertifikātu piešķir uz trim gadiem, pēc tam notiek atkārtota apsekošana, ja saimnieks vēlas sertifikātu pagarināt.

Zaļā sertifikāta galvenās vērtības ir atbildīga saimniekošana, nekaitējot dabai, tīra lauku ainava un kopta lauku sēta, no dabīgiem produktiem gatavots ēdiens, īpaši piedāvājumi, kas tuvina dabai, vietējās vēstures, amatu un sadzīves tradīciju iepazīšana, kā arī aktīvā atpūta – velo takas, laivu braucieni, pārgājienu maršruti, slēpošanas trases, sporta laukumi, peldvietas.

Zaļā sertifikāta piešķiršana tiek īstenota ar Latvijas Vides Aizsardzības fonda atbalstu.

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+