Mobilā versija
+2.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
19. janvāris, 2015
Drukāt

Vēl var nobalsot par labāko kooperatīvu

Foto - LETAFoto - LETA

Līdz 25. janvārim vēl var nobalsot par gada labāko kooperatīvu Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) rīkotajā konkursā “Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs 2014”.

Konkursa mērķis ir noteikt labāko Latvijas kooperatīvu, kurš, realizējot kooperācijas ideju, ieguvis lauksaimnieku atzinību un uzticību. Šobrīd par savu favorītu balsotāji atdevuši jau 4000 balsu un visaktīvākie balsotāji dzīvo Vidzemes pusē, informē LLKA. Balsot par labāko lauksaimniecības kooperatīvu aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs, to var izdarīt interneta vietnē balso.llka.lv. Savukārt LLKA izveidotā nozares ekspertu žūrija noteiks uzvarētāju nominācijā “Gada kooperatīvs izaugsmē”. Pēc rezultātu apkopošanas laureāti tiks godināti svinīgā apbalvošanas ceremonijā 30. janvārī Bīriņu pilī. Konkurss šogad tiek rīkots piekto reizi, šo gadu laikā iemantojis atzinību no lauksaimniecības kooperatīvu biedriem. Šo gadu laikā konkursā godināti daudzi kooperatīvi, tostarp, tādas pazīstamas lauksaimnieku kooperatīvās sabiedrības kā “VAKS”, “Piena ceļš”, “LATRAPS”, “Straupe”, “Durbes grauds”, “Viļāni”, “Zaļais grozs”, “Mūsmāju dārzeņi” un citas. Konkursu atbalsta kooperatīvu ilggadējie sadarbības partneri – “Amazone”, “Väderstad”, “Tornum”, “Augu aizsardzības serviss”, kā arī “Swedbank”. Informatīvie konkursa atbalstītāji ir dienas laikraksti “Latvijas Avīze”, kā arī nozares žurnāli “Saimnieks” un “Agro Tops”.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+