×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Vēlējās kardinālas pārmaiņas. Bijusī VID vadītāja sāk strādāt “Rīgas Viļņos” (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Bijusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ināra Pētersone ar šodienu ieņem izdevniecības “Rīgas Viļņi” izpilddirektores amatu, šorīt Latvijas Radio atzina Pētersone.

Bijusī VID vadītāja stāstīja, ka brīdī, kad pieņēmusi lēmumu pamest VID, viņa zināja, ka dzīvē vēlas kardinālas pārmaiņas un bijusi vēlme strādāt privātajā sektorā. Rezultātā Pētersone pieņēmusi izaicinājumu kļūt par izdevniecības “Rīgas Viļņi” izpilddirektori.

Neskatoties uz to, ka Pētersonei nav nedz izglītības, nedz pieredzes mediju jomā, viņa stāstīja, ka cieši seko līdzi tam, kas notiek mediju jomā.

Pēc Pētersones stāstītā, patlaban Latvijā sāk aktīvāk runāt par mediju jomas sakārtošanu, piemēram, tiek izstrādāts Mediju likums un citi normatīvie akti. “Patlaban mediju joma tiek inventarizēta un sakārtota, tāpēc šo pārmaiņu laikā atbalstīšu “Rīgas Viļņus” ar savām zināšanām,” teica Pētersone.

SIA “Izdevniecība “Rīgas Viļņi”” dibināta 1997.gadā. Tā pilnībā pieder SIA “Izdevniecība “Pulss Plus””, kas savukārt pilnībā pieder Kiprā reģistrētajam “Goswert Impex Limited”.

“Izdevniecība “Rīgas Viļņi”” 2014.gadā apgrozījusi 5 790 117 eiro, kas ir pieaugums par aptuveni 7% salīdzinājumā ar 2013.gadu, kad tā apgrozīja 5 421 781 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. 2014.gadā “Rīgas Viļņi” strādāja ar peļņu 188 671 eiro apmērā, kas ir pieaugums salīdzinājumā ar 2013.gadu, kad izdevniecība nopelnīja 169 201 eiro.
Finanšu dati par pagājušo gadu vēl nav pieejami.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kaa pa vilnjiem!

  2. Pankuukas Peetersonei, makaroni uz ausiim tiem idiotiem, kas liidz shim ir maksaajushi naudu par ‘Riigas Viljnjiem’ vai par kaut ko citu, ko bez maksas var dabuut internetraa! Nu jaa, ir jau arii taadi idinji, kas maksaa prostituutaam par to pashu (bet krietni mazaak kvalitatiivu) seksu, ko var dabuut no katras otraas-treshaas JEBKURA gadugaajuma sievietes (14-60 gadu robezhaas), ko juus sastopat, teiksim, Riigas autobusa pieturaa.

  3. kam līdzjūtība? s? pupi kam nokrita?

  4. Jezusmarija! Kā tad Rigas Viļņiem lidz šim bija ar nodokļu maksāšanu? Un kā būs tagad?

  5. Līdzjūtība izdevuma īpašniekiem!

  6. … naudu mazgā, atmazgā, izžāvē un laiž apgrozībā. Un visiem labi.

Draugiem Facebook Twitter Google+