×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2013
Drukāt

Vēlos pasūtīt šūpuļkrēslu no meistara

supulkresls-72

“Vēlos iegādāties šūpuļkrēslu. Man nebija iespēju apmeklēt amatnieku gadatirgu Brīvdabas muzejā, tādēļ gribētos to pasūtīt tieši kādam meistaram.
” Velga Jankevica Dobeles novadā

 

Lai tiktu pie kārotā šūpuļkrēsla, meistaru var meklēt turpat Dobelē, Kazarmu ielā 4, kur atrodas IU “Vigus” darbnīca. Tās īpašnieks Viktors Bicūzis (mob. tālr. 29469690) izstāstīja, ka strādājot ar oša, ozola un priedeskoku, darinot mēbeles saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm.

Šūpuļkrēslu pēc individuāla pasūtījuma ir gatavi piedāvāt SIA “Liela muiža” (atrodas Kocēnu novada Vaidavas pagastā) galdnieki. Uzņēmuma īpašnieks Jānis Grantiņš (mob. tālr. 29268692) teic, ka meistari var doties arī pie klienta, lai uz vietas vienotos, kādu modeli vēlas un no kāda materiāla to taisīt.

– Mums ir arī daži gatavi šūpuļkrēsli, kurus var aplūkot darbnīcā, – viņš piebilst.

Priedes masīvkoka mēbeles izgatavo rīdzinieks Andis Krivms (mob. tālr. 29282077). Sazinoties ar viņu, var konkrēti izklāstīt, kādu šūpuļkrēslu vēlas, un uzzināt, cik tāds izmaksās.

Pēc pasūtījuma dažādas mēbeles, tajā skaitā šūpuļkrēslus, taisa galdniecības darbu meistars Igors Giruckis (mob. tālr. 29739838). Šūpuļkrēsli topot pēc parauga, kā tos darināja 1919. gadā. Izmanto priedi un egli. Klients var izvēlēties, vai tonēt tumši pelēku, zaļganpelēku, sarkankoka vai riekstkoka krāsā.

Galdnieks Jānis Ēvele no Cēsīm (mob. tālr. 29612425) toties no bērza koka taisa Vidzemes reģionam raksturīgos krēslus ar pinumu sēdekļa vai atzveltnes daļā. Ja ir interese par šādu mēbeli, var droši viņu meklēt rokā!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+