×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. decembris, 2013
Drukāt

Ventspilī būs skatāma karikatūru izstāde par Lembergu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 6.decembrī, plkst.18 Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” lielajā izstāžu zālē atklās karikatūru izstādi “Ar mani, Par mani, Pret mani”, kurā būs apskatāmas karikatūras, kurās attēlots Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”), portālu “LA.lv” informēja Ventspils domē.

Izstāde organizēta saistībā ar Lemberga darba jubileju – tieši 6.decembrī aprit 25 gadi, kopš viņš vada Ventspils pilsētas pašvaldību.

“Karikatūras atspoguļo Lembergu kā politiķi, pašvaldības vadītāju un cilvēku. Tās savā veidā ataino politisko situāciju valstī gandrīz 20 gadu garumā un gan labvēļu, gan nelabvēļu redzējumu attiecībā uz Lemberga lomu tajā. Karikatūras bijušas publicētas dažādos Latvijā iznākošajos preses izdevumos,” atzīmē Ventspils domē.

Pašvaldībā norāda, ka Lemberga privātajā kolekcijā ir vairāk nekā 100 šādu karikatūru, bet izstādē būs apskatāmi 45 darbi. To autori ir Vilnis Bulavs, Ēriks Ošs, Gatis Šļūka, Gatis Buravcovs, Ludmila Bulikina, Ieva Kunga un citi.

Izstāde būs skatāma līdz 17.decembrim, un ieeja tajā būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+