Horoskopi un mistika
Ezoterika

Vērts iegaumēt! Vārdi, kas aizskar katru zodiaka zīmi0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Katram savs

Lai cik neparasti tas neliktos, cilvēkus var aizvainot ne tikai rupjība un agresija, bet dažreiz arī viens šķietami nevainīgs vārds vai žests. Cilvēki un viņu raksturi ir tik dažādi, tomēr piederība noteiktām zodiaka zīmēm uzrāda zināmu tendenci – kādi vārdi un rīcība mūs var visvieglāk aizvainot un ievainot.

Auns

Aunus aizskar, ja tiek apšaubītas viņu spējas. Auns ir gatavs pat iziet uz atklātu konfliktu, lai tikai pierādītu, ko spēj, un lai neviens nevarētu apšaubīt viņa spējas un veikumu. Tāpat Aunu aizskar, ja netiek ņemti vērā viņa ieteikumi. Tas patiesi grauj viņa pašapziņu.

Vērsis

Vērsi īpaši jutīgu un aizdomīgu dara, ja kādam ir pārlieku liela interese par viņa materiālo stāvokli. Vērsim arī nepatīk, ja joko vai apsmej viņa ārējo izskatu, pat ja Vērsis nav tā patmīlīgākā zodiaka zīme. Vērsim svēta lieta ir viņa vecāki, tādēļ arī par tiem nevienu nepārdomātu vārdu nevajadzētu teikt.

Dvīņi

Dvīņiem daudz kas aiziet gar ausīm kā pīlei ūdens, jo viņi mēdz neuztvert, ka kāds vārds vai rīcība ir vērsts tieši pret viņiem. Dažreiz gan viņi apvainojas, ja jūtas mazāk ievēroti nekā citi apkārtējie. Gadās, ka Dvīņi jokus pārprot un tad gan viņi apvainojas.

Vēzis

Vēzi var viegli aizvainot, ja atklāti un nekaunīgi bāž degunu viņa privātajā dzīves telpā. Vēzim arī nepatīk, ja par viņu baumo, ievelk intrigās. Vēzim svarīgi ir viņa tuvinieki, tādēļ riebīgs jociņus par tiem viņš nepacietīs.

Lauva

Lauva ir karalis, tādēļ lielākais aizvainojums viņam ir, ja viņa persona tiek ignorēta vai netiek pienācīgi pamanīta. Ja Lauvas darbs un ieguldījums netiek novērtēts un atzīts, tas viņu saniknos ne pa jokam.

Jaunava

Jaunava ir pietiekami pacietīga, tādēļ ir krietni jāpapūlas, lai to nokaitinātu. Labāk līdz tam arī nenonākt, jo Jaunava ir gana atriebīga, un diezin vai jūs to gribēsiet izbaudīt uz savas ādas.

Svari

Svarus ir ļoti viegli aizskart, bet viņi ne vienmēr to izrādīs. Tomēr viņi ir ļoti jutīgi pret jebkādu kritiku, kas vērsta viņu virzienā. Ar neveikliem jociņiem Svaru klātbūtnē arī vajadzētu uzmanīties.

Skorpions

Skorpions apvainojas par visu un vienmēr. Vieglāk būtu uzskaitīt tās dažas lietas, kas viņu neapvaino, nevis tās daudzās, kas viņu var aizskart. Ar Skorpionu jāuzmanās īpaši, jo viņa atbildes reakcija var būt gana agresīva.

Strēlnieks

Strēlnieku aizvaino, ja kāds pieņem lēmumu viņa vietā. Lai cik kļūdaini tie dažkārt arī nebūtu, tiesības lemt tir tikai Strēlniekam. Šī zīme ir arī ļoti jutīga pret katru vārdu, žestu vai rīcību, kas liecinātu, ka kāds vēlas dominēt pār viņu.

Mežāzis

Mežāzi aizskar citu cilvēku neracionāla uzvedība, muļķība, nespēja saturēt sevi rokās un kontrolēt emocijas. Mežāzim ir tik svarīga viņa privātās dzīves telpa, ka, jebkurš, kurš neatļauti gribēs tajā iekļūt, tiks ”uzdurts uz ragiem”.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīru aizvaino, ja nenovērtē viņa pūles un ja citi necenšas ieguldīt tikpat daudz darba, kā iegulda Ūdensvīrs. Diemžēl Ūdensvīrs mēdz apvainoties arī par kaut ko tādu, kas ir tikai viņa iztēlē, un par ko citiem nav ne jausmas.

Zivis

Zivis aizvaino rupjība – jekāda, tieša vai netieša. Zivis ir smalkjūtīgas, tādēļ īpaši sāpīgi uztver slēptu vai neslēptu agresiju, kas vērsta viņu virzienā. Arī meli un nepatiesība aizskar Zivju taisnprātīgo dabu.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv