×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. maijs, 2012
Drukāt

Vēstniece: Latvijai no Gruzijas jāmācās, kā lepoties ar savu valsti

gavele

Latviešiem no gruzīniem vajadzētu mācīties, kā lepoties ar savu valsti un būt patriotiem, intervijā aģentūrai LETA pauda Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele.

Gavele norādīja, ka latviešiem vajadzētu lielīties, lepoties un būt tādiem patriotiem kā gruzīni. “Mēs pēc mūsu finanšu krīzes varējām katrs sev pielikt ordeni – ar kādu pacietību, ar kādu pašcieņu mēs izgājām cauri visam finanšu krīzes ceļam. Mums ir jāmācās lepoties ar savu valsti. Mēs esam tiešām izcili, lieli, panākumiem bagāti,” uzsvēra vēstniece.

Viņa atzīmēja, ka gan mums, gan gruzīniem ir problēmas, bet viņi tomēr lielās un lepojas ar savu valsti. “Jebko, ko viņi izdara – viņi stāsta par to. Dažreiz varbūt pat pārspīlēti, varbūt viņi daudzreiz iedomas vēlas pārdot par realitāti, bet viņi ar to lepojas, un pasaule zina par Gruziju. Lai arī, kā visā pasaulē, ne viss ir spoži,” teica Gavele.

“Šī spēja un vēlme lepoties ar savu valsti, būt par patriotiem – to vajag mums mācīties, jo mēs esam tā vērti. Mēs esam viens veiksmes stāsts, it īpaši pēc visām finanšu krīzēm. Un to gruzīni arī saka – kāpēc jūs nelielāties ar to? Jūs esat izcili! Visa televīzija, viss ir pilns ar Grieķijas gadījumu, kuri netiek galā ar savām finanšu problēmām, bet jūs to izdarījāt!” pauda vēstniece.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+