×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
6. janvāris, 2014
Drukāt

Vēstulēs kritika un uzslava prezidentam (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Vecajam gadam noslēdzoties un jaunajam 2014. atnākot, redakcijas pastā daudz vēstuļu, kurās izskan sašutums un kritika par varasvīru kļūmīgajiem lēmumiem un greizi paveiktajiem darbiem.

Rīdzinieks I. Pupurs atgādina – līdz Saeimas vēlēšanām tikai desmit mēneši. Atgriežas kādreizējie politiķi E. Repše un A. Šlesers. “Pirms gadiem zaudējuši tautas uzticību, šie kungi aizgāja biznesā, bet laikam arī bizness ir nogājis šķībi. Laiks atkal doties politikā. Vientiesīgais Latvijas vēlētājs nobalsos, daudz nedomādams,” drūmi secina lasītājs, uzslavējot “Visu Latvijai” un “TB”/LNNK, kas savulaik nolēma apvienoties un uz 12. Saeimu ies roku rokā. “Par Latviju domāt pirmām kārtām. Lai veicas,” novēl I. Pupurs.

Jānis Fridrihsons kritizē Valsts prezidentu par to, kā gadumijā tiek meklēts jaunais Ministru prezidents. Ar to viņš zaudējis tautas vairākuma uzticību un atbalstu. Darba stils jau līdzinoties autoritāram, nevarot vien izvēlēties labāko premjeru.

Toties Rīgas iedzīvotājs Jānis Korņevs pateicas prezidentam Andrim Bērziņam, ka viņš izglābis Latviju no Arta Pabrika. J. Korņevam šķiet, ka šis politiķis nekaunīgi rāvies premjera amatā, bet rīdzinieks neesot aizmirsis politiķa attieksmi jautājumā par Zvārdes zemes īpašumiem.

Arī Erna Pētersona aizstāv Valsts prezidentu Andri Bērziņu. “Tantiņām, kas pusdienas laikā zvana uz radio “Krustpunktiem”, nepatīk, ka prezidents ir bagāts vīrs un slikts orators. Bet to, ka viņš domā un iesaka risinājumus saimnieciskās lietās, viņas nedzird. Pat Obama ar Bērziņu aprunājās pat ilgāk nekā ar igauņu un lietuviešu prezidentiem.

Nīcgalietis Jānis Kalvāns pirms 25 gadiem dzīvojis Rīgā, tad pārcēlies uz tēva mājām laukos. Dažas reizes gadā aizbraucot uz Rīgu pie mazbērniem vai darīšanās. “Man nav žēl samaksāt par braucienu sabiedriskajā transportā 2,4 un pat 3 eiro. Tomēr neliek mieru jautājums – vai es dzīvoju Latvijā un Rīga ir mana galvaspilsēta? Ušakovs ar biļešu cenām mūs visus diskriminē.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Obama ar Bērziņu bija spiests sarunāties daudz ilgāk, jo pēdējam ar to saprašanu un runāšanu angļu mēlē ir grūtības.

Draugiem Facebook Twitter Google+