×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Videi draudzīgu inovāciju izstrādei būs pieejami 447 830 eiro

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sākusi pieņemt projektus programmā “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā”, kuras trešajā kārtā būs pieejami kopumā 447 831,55, informē LIAA.

Aģentūrā skaidro, ka programmas mērķis ir sekmēt jaunuzsāktu komercdarbības aktivitāšu attīstību, sniedzot atbalstu komersantiem jaunu vai būtiski uzlabotu produktu, pakalpojumu un tehnoloģiju izstrādē un ieviešanā, komercdarbības attīstīšanā programmas atbalstāmajās jomās.

Pasākumā varēs saņemt atbalstu jaunas komercidejas attīstīšanai, tostarp projekta īstenotāja vadības personāla atlīdzībai, prototipu izveidei, produkta eksperimentālo partiju ražošanai, intelektuālā īpašuma tiesību nostiprināšanai, mārketinga aktivitātēm.

Programmas līdzfinansējuma apmērs vienam atbalsta saņēmējam ir no 10 000 eiro līdz 140 000 eiro, bet atbalsta intensitāte – 80%.

Lai pieteiktos atbalstam LIAA, vispirms ir jāsagatavo projekta iesnieguma veidlapa un biznesa plāns iesniegšanai Zaļo tehnoloģiju inkubatoram atzinuma saņemšanai. Zaļo tehnoloģiju inkubators aicina iesniegt dokumentus līdz 11.maijam.

Atklātā konkursā finansējumu var saņemt: juridiskās personas, kas Latvijā ir reģistrētas kā komersanti un atbilst sīkā (mikro), mazā vai vidējā komersanta statusam; Latvijā reģistrēts komersants, kura viens no dibinātājiem vai vienīgais dibinātājs ir Latvijas reģistrēta zinātniskā institūcija, kas reģistrēta zinātnisko institūciju reģistrā.

Programmas “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā” īstenošanu nodrošina programmas apsaimniekotājs –Ekonomikas ministrija, sadarbībā ar LIAA un donorvalsts programmas partneri – Norvēģijas Karalistes valsts uzņēmumu “Innovation Norway”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+