×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
6. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Arturs Kaimiņš neganti izsmej Laimdotu Straujumu (18)

Foto - LETAFoto - LETA

Kolorītais deputāts Arturs Kaimiņš video vietnes “Youtube” kanālā “SuņubūdaTV” publiskojis video, kurā izsmej premjeres Laimdotas Straujumas lēmumu pieprasīt satiksmes ministra Anrija Matīsa demisiju.

Gluži kā komēdijās, kuras pavada smiekli no zāles, arī Straujumas paziņojumu par Matīsa demisiju pavada publikas uzjautrināšanās, vēsta portāls skaties.lv.

“Laimdota atlaiž… baigi atlaiž Anriju, lai gan strādāts ir labi. Un ar to “airBaltic” arī viss būšot labi. Laimdota, tas ir Labais,” “Twitter” ierakstā, kas ved uz publiskoto video, ironizē Kaimiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. 1000ero lai kaltētu sēnes!Ha haa!Tāds priklols vai ņirgāšanās.?Tas nepietiks 1.dienai fēniksā atpūsties.Un tad atpakaļ sēnes lasīt Īrijā.Jautrais Artūrs.Lai pats pamēģina sākt biznesu ar 1000ero kad jāēd un ģimene jābaro.

 2. KO gan labu var gaidīt no zagļiem,meļiem un demagogiem sastāvošas valdības ar plānprātīgu vecmāmiņu priekšgalā?Un ja vēl valsts ārlietas piedevām vada izvirtis pedarasts ar saviem mīļākajiem-tas tā var būt tikai pie mums….jo mums ir unukāla valsts

 3. Kaimiņam vēl labi piestāvētu viens “video” par viņa “pētījumiem” zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā. – Perfekts humora gabals.

 4. Vienotības biedrs Atbildēt

  Es uzskatu, ka Laimdotu Straujumu jāieceļ svēto kārtā! Pateicoties Straujumai Latvijā ir miers, ekonomiskais uzplaukums un labklājība. Bet Kaimiņš manās acīs ir nelietis, jo viņš apgāna visgudrāko Latvijas sievieti.

 5. Kolorītais deputāts Arturs Kaimiņš video vietnes “Youtube” kanālā “SuņubūdaTV” publiskojis video, kurā izsmej premjeres Laimdotas Straujumas lēmumu pieprasīt satiksmes ministra Anrija Matīsa demisiju.
  ======================
  Piedodiet, žurnālisti, bet šis indivīds nav” kolorīts poltiķis”. Viņš ir neaudzināts, prasts, nekaunīgs aktierītis, kas iedomājies sevi par politiķi. Iespējams, viņš ir garīgi slims vai arī tādu par prieku citiem plānprātiņiem tādu tēlo. Viņš pat savos murgos nevar aptvert, cik smags un nervozs darbs ir premjeram.
  Viņs nav vērts pat lai straujumaikurpes nospodrinātu.

 6. Kaimiņš nu dien ir degradēts cilvēks, kurš ticis Saeimā ar tādu pat cilvēku atbalstu. Šeit nudien vērojama necieņa un nelojāla attieksme pret valsti.
  1. lai arī kāda nebūtu augstākā valsts vara, nebūtu pareizi par to ņirgāties, vismaz ne Saeimas deputātam;
  2. cik zināms tieši Saeima nobalso par Ministru prezidentu.
  Ir lēmumi kuri jau saknē ir salaisti grīstē, ir lēmumi, kuri jau iepriekšējos sasaukumos ir salaisti grīstē, un tos nav iespējams ātri un operatīvi labot, vai pat apzināt un Kaimiņam jau nu to vajadzēja saprast, ja viņš to nav sapratis, tad nesaprotu, ko viņš tur vēl aiz vien dara?!
  Jau Zolitūdes traģēdiju tieši viņš ir padarijis par savu labi bruģēto ceļu uz uz savu piblicitāti, jāpiemin ka asinīm bruģētu ceļi. Nav pieļaujama šāda ņirgāšanās par augstāko valsts varu un par šādu gājienu vajadzētu reaģēt kārtības komisijām.

 7. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

  Suņu būdas prezidentu par visas Latvijas prezidentu! Tikai ķērdē gan piesietu!

 8. Malacis – Kaimiņ!

 9. Tā tante nudien ir ļoti smieklīga , lai neteiktu, ka nožēlojama

 10. Tikai degradēti cilvēki var par tādu Fartusu balsot.

 11. Straujumai ir jaatkapjas, jo Matiss viens nav vainigs, visai valdibai jauznemas atbildiba

 12. Laikam visi Latvijas mediji ir korumpēti, tāpēc mēģina parādīt Kaimiņu no sliktās puses. Ja cilvēki nebūtu tik debīli un neuzķertos uz šiem masu medijiem, tad Kaimiņš jau sen būtu ieguvis ļoti pārliecinošu tautas atbalstu un tad Vienotībai un Saskaņai būtu pipec.

  • @Labais Nevar nepiekrist

  • Mediju sazvērestība pret Kaimiņu! Kad par citiem politiķiem sliktu raksta, tad gan nav nekādas netaisnības un viss ir čikiniekā, bet, lai tikai pamēģina kaut ko uzrakstīt arī par svēto govi Kaimiņu, un tā vienā mirklī tie paši mediji jau top korumpēti. 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+