Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Latvijā plaukst fiktīvu laulību bizness

Kadrs no videoKadrs no video

Fiktīvās laulības, kā zināms, ir viens no veidiem, kā trešo valstu pilsoņi mēdz iegūt uzturēšanās atļaujas Eiropas Savienībā. Savukārt Latvijā ir sievietes, kuras piekristu šādam darījumam, pat ja draudētu cietumsods, izpētījis LU Sociālo zinātņu fakultātes raidījums KIVI.

Tika veikts eksperiments, kurā ar viltus profila palīdzību atklājām, ka internetā vidē ir ļoti viegli saņemt dažādus darba piedāvājumus, tostarp fiktīvu laulību darījumus.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+