Tehnika
Auto un moto

Latvijā popularitāti gūst auto mazgāšana pašiem 16

Foto – Fotolia

Nomazgāt savu auto pašapkalpošanās automazgātavā ir kļuvusi par ierastu lietu un jaunu trendu. Tieši te tu vari pārliecināties, vai tiešām ir tik seksīgi, kad glītas meitenes un puiši paši mazgā savu auto? Vismaz filmu veidotāji par to šķiet esam stingri pārliecināti: tiek veidotas veselas filmas un atsevišķas epizodes, veltītas tieši šim vienkāršajam darbiņam!

Arī Kurzemes pilsētās šādas automazgātavas nav retums un to skaits turpina pieaugt. Jaunākās stacijas Kurzemē atvēruši “Wash & Drive” – Ventspilī un Saldū.

Pašapkalpošanās automazgātavas koncepts Latvijā kļūst populārs – iedzīvotāji novērtē iespēju pašu spēkiem lētāk un ātrāk nomazgāt savu transportlīdzekli. “Wash and Drive” komanda ir ar plašu biznesa attīstības pieredzi citās nozarēs, tādēļ sadarbība apjomīgajā automazgātavu tīkla attīstības projektā visā Latvijā tiek realizēta sekmīgi. Ticam, ka kopīga darba rezultātā Latvijā būs aizvien vairāk pilsētu, kur mašīnas ir tīras,” saka “Citadele Saldus” klientu apkalpošanas centra vadītāja Sanita Kronberga.

Kopumā Latvijā pieejamas vienpadsmit “Wash and Drive” automazgātavas. Divas automazgātavas darbojas Liepājā, viena – Saldū, tagad arī Ventspilī un pārējās – pa visu Latviju. Nākotnē uzņēmums plāno izveidot kopumā 40 mazgāšanās stacijas.

Ventspilniekiem un pilsētas viesiem nospodrināt automašīnas iespējams “Wash and Drive” Ventspils pašapkalpošanās automazgātavā ar četriem mazgāšanas boksiem. Ventspils “Wash and Drive” pašapkalpošanās automazgātavā pieejams naudas maiņas aparāts, kurā ievietojot banknotes iespējams apmainīt pret monētām un putekļsūcējs.

“Wash and Drive” valdes loceklis Augusts Iesalnieks stāsta: “Vidēji vieglās automašīnas nomazgāšanai nepieciešamas 5 līdz 7 minūtes, kas maksā 2 līdz 3 eiro. Mazgāšanas laiks gan būs atkarīgs no tā, cik mašīna ir netīra un cik dažādus pakalpojumus mazgātājs gribēs izmantot – automazgātavās pieejama riepu un disku mazgāšana, putu birste, kas ļauj kvalitatīvi nomazgāt arī ļoti netīru automašīnu, spodrināšana un vaskošana.”

Kamēr prāto, kad dosies izlūkgājienā uz kādu no “Wash&Drive” mazgātavām<, ieskats vienā no stilīgākajām auto mazgāšanas ainām, kuras zvaigzne ir seksīgā Kamerona Diaza!

Pašapkalpošanās automazgātavas darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā.

LA.lv