×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
11. jūnijs, 2018
Drukāt

VIDEO: LDz atlaiž darbinieku, kurš dzērumā nespēja atvērt pārbrauktuvi (2)

Foto - LETA/Evija TrifanovaFoto - LETA/Evija Trifanova

Ilustratīvs foto.

Pirmdien dzelzceļa pārbrauktuve Rīgā, Krustabaznīcas ielā, strādā precīzi kā Šveices pulkstenis, toties dienu iepriekš daudzi šoferi bija spiesti stāvēt pamatīgā sastrēgumā. Atbildīgais dežurants bija piedzēries un saldi krāca savā darba vietā uz grīdas, kamēr barjeras bija nolaistas, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

VAS “Latvijas dzelzceļš” norāda, ka šāda rīcība ir nepieļaujama un apstiprina, ka darbinieks bija pamatīgi piedzēries, neatklājot, cik promiļu bija izelpā vai asinīs.

“Šis darbinieks ir bijis alkohola reibumā, un šodien ar viņu darba tiesiskās attiecības ir izbeigtas,” atklāj uzņēmuma pārstāvis.

Kas attiecas uz šoferu un gājēju drošību – “Latvijas dzelzceļā” saka, ka šādās situācijās par visu rūpējas automātika – tuvojoties vilcienam, apmēram kilometra attālumā līdz pārbrauktuvei, barjera automātiski nolaižas, ieslēdzas aizliedzošās luksofora gaismas, kā arī speciālais skaņas signāls. Pārbrauktuves dežuranta pienākums ir tikai barjeru atvērt satiksmei. Bet turpmāk uzņēmums cer, ka arī no šādiem starpgadījumiem izdosies izvairīties. Šoferiem nav jāgaida, kamēr kāds dzelzceļa darbinieks izgulēs dzērumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šādi darbinieki parāda LDz vadības novērtējumu satiksmes drošības jautājumā! Par minimālo algu ATBILDĪGU cilvēku NENOALGOT!

    • Tieši to gribēju drukāt – vienu atlaida , otru tādu pašu paņems vietā , jo par ”minimalku” neko labāku tik un tā nedabūs .

Draugiem Facebook Twitter Google+