×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
20. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Mīlestībā Rīgai dažādās valodās atzinušies jau vairāk nekā 3000 cilvēku (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau teju 3000 cilvēku izmantojuši iespēju piedalīties īpašā akcijā, kurā var laimēt lidojumu uz kādu no septiņām Eiropas pilsētām, atzīstoties mīlestībā Rīgai un gaismas festivālam STARO RĪGA, pastāstīja akcijas rīkotāja vides reklāmas uzņēmuma “JCDecaux Latvija” direktore Jeļena Brokāne.

“Esam gandarīti par lielo atsaucību dalībai šajā aizraujošajā akcijā. Neraugoties uz laika apstākļiem, kas nelutināja, pirmajā akcijas dienā – 18.novembrī – jau reģistrējušies 3278 dalībnieki. Savukārt tie, kas to nav paguvuši izdarīt, savus spēkus kādā no septiņām valodām var izmēģināt līdz pat sestdienai,” viņa mudināja.

Pašlaik visvairāk jeb 690 dalībnieku ir ierunājuši frāzi “Es mīlu STARO RĪGA” angļu valodā, kas ir pašsaprotami, jo angļu valodas pratēju skaits pie mums ir visprāvākais. Tomēr akcijas organizatori mudina izmēģināt arī citas valodas – tas palielinās iespējas uzvarēt loterijā, jo konkurence būs mazāka.

Nākamās populārākās valodas, kurās ir izteikta atzīšanās mīlestībā, ir franču, spāņu, čehu un norvēģu, salīdzinoši retāk izvēlētas itāļu un vācu.

Noskaties šos īpašos video, kur attiecīgās valodas skolotāji demonstrē, kā precīzāk izrunāt frāzi “Es mīlu STARO RĪGA”. Patrenējies, kā pateikt “es mīlu” septiņās dažādās valodās un izmēģini savu veiksmi!

Vācu valodā “ICH LIEBE STARO RIGA!”

Norvēģu valodā “JEG ELSKER STARO RIGA!”

Franču valodā “J’AIME STARO RIGA”

Angļu valodā “I LOVE STARO RIGA”

Itāliešu valodā “IO AMO STARO RIGA!»

Spāņu valodā “¡ME ENCANTA STARO RIGA!”

Čehu valodā “MILUJI STARO RIGA”

Gaismas festivāla STARO RĪGA ietvaros līdz pat 21.novembrim Rīgā septiņas sabiedriskā transporta pieturvietas simboliski pārtop par kādu no septiņām Eiropas pilsētām – Hamburgu, Oslo, Prāgu, Parīzi, Barselonu, Londonu vai Milānu.

Lai piedalītos loterijā, STARO RĪGA festivāla laikā no plkst.18.00 līdz plkst.23.00 jādodas uz kādu no šīm pieturvietām, iespējami skaidrāk jāierunā atzīšanās mīlestībā noteiktajā valodā. Ja izruna ir pareiza, pietura iemirdzas, un laimīgais dalībnieks piedalās izlozē lidojumam uz konkrēto pilsētu.

Septiņi laimīgie uzvarētāji tiks izlozēti jau 23.novembrī.

Rīgas pieturvietu dizaina un tehnisko risinājumu autors ir pasaulslavenais arhitekts Normans Fosters, kura vārds saistīts ar ievērojamām arhitektūras celtnēm visā pasaulē.

Fostera radītie objekti vairāk līdzinās fantastiskiem objektiem no citas galaktikas, kaut gan galvenie viņa radošie principi ir vienkāršība, ekoloģiskums un lietderīgums. Starp viņa slavenākajiem darbiem ir Hērsta tornis Ņujorkā, kur atrodas preses giganti “Cosmopolitan” un “Esquire” un citas izdevniecības, Vemblija stadions, slavenais “Gurķis” un “Millenium” tilts Londonā.

Šobrīd Fostera dizainētās pieturvietas atrodas 122 pilsētās visā pasaulē, tostarp Austrālijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un 228 pilsētās Francijā. Tagad Fostera radītās pieturvietas ir viegli atpazīstamas kā Rīgā, tā Londonā, Lisabonā, Parīzē, Barselonā un citviet pasaulē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Brutāla propaganda!! Atbildēt

    Kurš un pa kādiem kanāliem uzspiež mūsu suverēnajai valstij civilizāciju degradējošo un nacionālas valstis apdraudošo multikulturālisma propagandu!!!

    Kas tā par agresiju??!!

Draugiem Facebook Twitter Google+