×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Īpašniece brutāli izmet no dzīvokļa īrnieci ar mazu bērnu (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Vecmīlgrāvī nakts laikā kādu sievieti ar mazu bērnu uz ielas izlikusi dzīvokļa saimniece, jo īrniece vēlējusies pārbaudīt komunālo maksājumu rēķinus, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Sieviete raidījumam atklājusi, ka dzīvokli Atlantijas ielā 12 viņa īrē jau vairākus mēnešus. Īres līgums ir spēkā līdz oktobrim, taču pirms pāris dienām sievietei un viņas mazajam dēliņam saimniece dzīvesvietu uzteikusi.

Īrniece domā, ka dzīvesvieta uzteikta, jo viņa sākusi pastiprināti interesēties par komunālajiem maksājumiem, kurus īpašniece līdz šim nebija uzrādījusi. Proti, viņai radušās aizdomas, ka krietni pārmaksājusi gan ziemā par siltumu, gan tagad par elektrību, ūdeni un citiem pakalpojumiem.

Tajā pašā vakarā, kad pretenzijas izteiktas, arī sācies tracis ar izlikšanu. Lai demonstrētu spēku un pārākumu, dzīvokļa īpašniece bija paņēmusi līdzi arī palīgu.
Vairāk pievienotajā video

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Diemžēl Latvijā nav valsts varas, kas aizsargātu tautu. Mājīpašnieki nereti ir varmākas, pielieto visāda veida vardarbību, sevišķi tādi ir privātmāju pārpircēji vai apsaimniekotāju firmas., kura krāpj kā īrniekus, tā māju īpašniekus, sevišķi tos, kuri dzīvo ārzemēs. Īpašuma un alkatības psiholoģija ir visu nemieru un karu sākums.
    Pats svarīgākais, ka valda totāla nesodāmība. Arī ir tādi īrnieki, kuri ved līdz izmisumam māju īpašniekus.
    Un pie visa vainīga valsts vara, kura reformēja dzīvojamo māju jautājumus un tagadējā, kura nevēlas sakārtot likumus, kas nepieļautu naidu un vardarbību, pie tam traģiskākā bezatbildība tad, kad izmet no dzīvokļa uz ielas, salauž un sabojā visu iedzīvi. Pat Staļina laikā to nedrīkstēja darīt, bet šodien – esot demokrātija Latvijā?! Par šādām rīcībām būtu uzreiz jāarestē tāda īpašniece, kā šeit apraksta un tas būtu iedarbīgi. Bet kas tev dos – šodien darbojas sauklis – visu zemju proletārieši – uz tiesu, kaut tu jau atstāts dzīvības apdraudējumam.

  2. ne tik stulbs kā iepriekšējais Atbildēt

    Vai priekš tam mums nav Tiesībsargs?

  3. ja kas nepatīk lai nopērk dzīvokli pati.

Draugiem Facebook Twitter Google+