×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
26. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Nama vecākais par iedzīvotāju naudu remontējot tikai savu balkonu

Kadrs no videoKadrs no video

Par spīti tam, ka iedzīvotāji ik mēnesi iemaksā naudu kopējā nama uzkrājumu kasē, lai nepieciešamības gadījumā apmaksātu mājas remontdarbus, kāda Daugavpils daudzdzīvokļu nama vecākais šo naudu tērē tikai savām vajadzībām, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Daugavpilī Jātnieku ielas 89. namam pavisam nesen nobrucis balkons, iedzīvotāji satraukumā cerējuši, ka tiks remontēti visi avārijas stāvoklī esošie balkoni. Tomēr nama vecākais Anatolijs veic remontdarbus vien savam un mātes balkonam, kā arī virs tiem esošajiem, sak’, lai neuzkrīt uz galvas.

“Mēs visi ik mēnesi maksājam kopējā kasē par remontiem, bet remontē tikai sev un savai mātei. Vēl dažiem draugiem. Bet pārējiem saka, ka remontēs tikai tiem, kuriem balkons ir kritiskā stāvoklī. Man ir pierādījumi, ka viņam [mājas vecākajam] balkons bija ļoti labā stāvoklī,” par kopējās naudas izšķiešanu raidījumam stāsta nama iedzīvotāja Irina.

Mājas vecākais rūpējas arī par kāpņu telpas ekstrām. Līdz paša un mātes dzīvokļa durvīm izklājis linoleju, stāvu augstāk tā vairs nav. Tāpat iedzīvotāji norāda uz virkni citu ar pārējiem nesaskaņotu remontdarbu.

Nama apsaimniekotāja “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” vienīgais ieteikums – iedzīvotāju sapulcē par vecāko ievēlēt citu personu. Tomēr, kā skaidro uzrunātie, daudzi ir iebiedēti vērsties pret pašpasludināto mājas ķeizaru, un, ja reiz nostājies pret viņu, terors esot garantēts.

“Es nevaru viņam paiet garām. Viņš apzināti provocē kauties, pagrūž ar plecu. Ja eju ar bērnu kāpņutelpā, arī bērnu var pagrūst. Policijas iecirknī ar sūdzībām par mani ir sakrājusies ļoti bieza mape. Izdomā šausmu stāstus par to, ka gribu nogalināt viņu, visu viņa ģimeni. Policijā visi jau piekusuši, lūdz vienmēr mani ierasties formāli parakstīties, bet es negribu tērēt savu laiku,” par mājas vecākā cīņu pret viedokļa pretiniekiem stāsta kaimiņš Valentīns.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+