Sports
Futbols

VIDEO: Pēc zaudējuma ar 0:20 no Itālijas trešās līgas izlēdz futbola klubu0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Pēc apkaunojošā 0:20 zaudējuma “Pro Piacenza” komanda izslēgta no Itālijas pēc spēka trešās līgas jeb C sērijas turnīra.

“Pro Piacenza” svētdien vien septiņu spēlētāju sastāvā ar 0:20 kapitulēja “Cuneo” futbolistiem. Ar tik pieticīgu sastāvu komanda spēlēja, jo klubs nav spējis norēķināties ar futbolistiem un personālu, kas jau vairākas nedēļas streiko. Netālu no Milānas bāzētā komanda jau iepriekš bija saņēmusi trīs tehniskos zaudējumus par neierašanos uz spēlēm, bet ceturtais nozīmētu automātisku diskvalifikāciju.

Tiesa, pēc šādas kaunpilnas neveiksmes “Pro Piacenza” izslēgta no čempionāta, bet pirms tam kopvērtējumā tā jau ieņēma pēdējo vietu.

Svētdienas mačam pieteiktie septiņi futbolisti ir minimums, kas nepieciešams, lai komanda varētu spēlēt. Šie septiņi spēlētāji “Pro Piacenza” komandai turklāt bija jauniešu vecumā.

Tiesa, pusstundu pirms spēles beigām pievienojās arī astotais futbolists, kurš nevarēja doties pamatsastāvā, jo bija aizmirsis personu apliecinošu dokumentu. Viens no 2000.gadā dzimušajiem spēlētājiem mača protokolā bija minēts arī kā treneris.

Pirms tam pirmdien Itālijas Futbola federācija (FIGC) lēma “Pro Piacenza” komandai atņemt astoņus punktus un piespriest 20 000 eiro lielu naudas sodu, bet nu tagad tā izslēgta no turnīra.

C sērija ir profesionāla līga, taču vairākas tās komandas cīnās ar finansiālām problēmām.

LA.lv