Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Policija pļavas vidū atrod bezpalīdzīgu sirmgalvi bez zābaka4

Ekrānuzņēmums.

Policija pavisam nejauši  Daugavpils šosejas malā pie Ogres – pļavā – pamanījuši kādu “sakumpušu” vīrieti. Pieejot tuvāk, policisti saprata, ka cilvēkam tiešām ir problēmas, jo vienā kājā nebija ziemas apavu. Vīrietis sēdējis un acīmredzami bija nosalis – trīcēja no aukstuma, vēstīja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Sirmais vīrietis policistiem sacījis, ka dzīvo Salaspilī. Nosaucis savu vārdu un uzvārdu, bet neko citu vairs neesot spējis pateikt, kādēļ atrodas pļavas vidū. Vīrietis nebija spējīgs piecelties un aiziet līdz policijas auto. Kārtībsargi sagādāja folija segu, lai viņš sasildītos. Policija izsauca ātro medicīnisko palīdzību, lai noskaidrotu vīrieša veselības stāvokli un sniegtu palīdzību. Mediķi cietušo hospitalizēja.

Policija nebija ne jausmas, cik ilgi vīrietis ārā sniegā un aukstumā uzturējies. Vēlāk noskaidrojās, ka tuvinieki bija vērsušies policijā un sākuši meklēt pazudušo. Tiek pieļauts, ka vīrietis uzturējies ārpus telpām apmēram divas diennaktis. Šajā gadījumā viss beidzies laimīgi, vēstīja “Degpunktā”.

Skatīt pievienoto video.

LA.lv