Auto un moto

VIDEO. Policisti neatļautā vietā novieto auto pie beķerejas Rīgā4

Ekrānuzņēmums no TV3 raidījuma “Bez Tabu” video.

Aculieciniekam kādā darba dienas rītā Rīgas centrā, Ģertrūdes ielā izdevies iemūžināt, kā neatļautā vietā spēkratu novietojuši Valsts policijas darbinieki. Turpat blakus atrodas beķereja, kur iegājuši Valsts policijas darbinieki, vēstī TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Par aizliegumu novietot automašīnu blakus beķerejai norāda uzstādītās ceļazīmes. Par šādu pārkāpumu draud 40 eiro liels naudas sods. Aculiecinieks norāda, ka likumsargi neatļautā vietā stāvējuši kādas 35 minūtes. Video redzams, kā darbinieki iznāk no beķerejas, pēc tam turpat pie stūra draudzīgi pļāpā ar maiznīcas darbinieci.

”Bez Tabu” ar aculiecinieka video iepazīstina arī Valsts policijas Patruļdienesta pārvaldes priekšnieku Andri Smoču. Noskatoties video, priekšnieks nekavējoties izsaucis atbildīgo kolēģi, kurš no zobārsta kabineta devies pie priekšnieka. Smočs neslēpj, ka, pirmo reizi skatoties video, sašutumu bijis grūti apslēpt, taču kolēģis ieviesis skaidrību, vēstī “Bez Tabu”.

Saistītie raksti

Policisti esot šajā beķerejā ieradušies risināt konfliktu, jo kāds apmeklētājs neesot vēlējies norēķināties par pirkumu. Pēc tam policisti palūguši piešķirt viņiem pusdienu pārtraukumu.

Policijas pārstāvis norāda, ka patruļdienesta darbinieki saņēmuši aizrādījumu par to, ka pēc  konflikta situācijas atrisināšanas nav novietojuši likumsargu spēkratu atbilstoši ceļu satiksmes noteikumiem.

Plašāk skaties video!

LA.lv