Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Rīgas centrā taksists notriec motociklistu2

Foto: Ekrānuzņēmums/Degpunktā

Otrdien Rīgā, Bruņinieku ielā, kāds taksometra šoferis notriecis motobraucēju, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Motociklists Aleksandrs ar savu “Yamahu” dienas vidū mierīgi braucis pa Bruņinieku ielu Barona ielas virzienā, kad, nesasniedzot krustojumu, notika sadursme ar taksometru “Škoda”. Pasažieru pārvadātājs savu vainu notikušajā nedz noliedz, nedz apstiprina, sakot – lai skaidrojas policija.

Motociklists apgalvo, ka braucis ar ātrumu 40 kilometri stundā. Ja ātrums būtu lielāks, arī sekas būtu smagākas. Tagad tikai sasisti dzelži. Aleksandrs apgalvo, ka simtprocentīgi vainīgs ir autovadītājs.

Saistītie raksti

“Bija tukša josla, es pa to braucu. Samazināju ātrumu, izbraucot pagriezienu, braucu, skatos, kas notiek? It kā cilvēks stāv, iedegās zaļā gaisma, visi sāka braukt, viņš sāka pārkārtoties manā virzienā. Es par vēlu to ieraudzīju. Es braucu, manā virzienā pārkārtojās mašīna, neko nepaspēju izdarīt,” atminas Aleksandrs.

Lai arī motociklists ar kāju atsities pret auto, viņš ticis cauri vien ar sasitumiem. Tas nozīmē, ka arī taksistam nebūs jāatbild Krimināllikuma priekšā. Vadītājs saņems vien administratīvo sodu, protams, ja viņa vaina tiks pierādīta.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv