×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
3. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Saniknots tēvs Kolkā izrēķinās ar skolēniem (39)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Ilustratīvs attēls

Sabiedrības uzmanības centrā Kolkā nonācis kāda pieauguša vīrieša konflikts ar pusaudzi, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pusaudzis, kurš apmeklē Kolkas skolu, stāsta, – pavisam nesen ar viņu vardarbīgi izrēķinājies cita skolasbiedra tēvs, nogrūžot viņu sniegā un žņaudzot.

Kameru priekšā puisis atzīst, ka nav bijis tālu līdz tam, lai vairs nevarētu paelpot.

Raidījums noskaidrojis, ka šā konflikta priekšvēsture sniedzas tālākā pagātnē, jo varmākas dēlu esot apcēluši vienaudži, un, kā stāsta tēvs, viņš vēlējies pusaudžus pārmācīt pats.

Pievienot komentāru

Komentāri (39)

 1. Ja, jau šis tētiņš ir bez bez vainas, ko tad mūk? Ja tā spēj uzbrukt bērnam, tad ar prātiņu nav viss kārtībā tādas lietas tā nekārto. Šis tēvs parāda tikai to, ka nav ne ar ko labāks par šiem pusaudžiem. Arī man ir nācies aizstāvēt bērnu un ne tikai savējo, kad kāda no šī novada skolas direktorēm netika galā ar ar divām varmākām, kuri jau ilgāku laiku atklāti skolā iekaustīja par sevi jaunākus puišus. Kopā ar klases audzinātāju, vecākiem un citiem atsaucīgiem skolotājiem, šo problēmu izdevās veiksmīgi atrisināt un vainīgie tika sodīti. Bija jāstājas tiesas priekšā. Bet šajā gadījumā izskatās, ka tētiņam par savu agresivitāti var sanākt diezgan lielas nepatikšanas.

  • Jautājums > Jancis Atbildēt

   Jancis, vai tu tikai varonīgi izjāj garāmskrējošu dāmu …caurmus vai tomēr esi spējis izjāt arī kādu bērnu, a? Lūk, kad tu kļūsi par riktīgu veci un ar savu varonīogo mazo krānu …beidzot izjāsi kādu bērnu, lūk, tad tu dziedāsi citu dziesmu! Bet kamēr esi tikai večveidīgais 2-kājainais radīijums un jāj tikai dumju zosu caurumus, muti ciet!

   • Tavs runas veids jau vien pasaka par Tevi visu. Izskatās, ka tu savu agresiju nespēj savaldīt kā tas tēvs, kurš jau vairākas reizes ir sodīts par uzbrukumiem.

 2. Kolkas skola – maz skola un netiek galā ar tādiem skolēniem, kas ņirgājas par citiem?
  Tur skolas vadībā arī ir ..?
  Skolā jau tik gļēvi un impotenti, lai iestrādātu skolas IEKŠĒJĀS kārtības noteikumos visus iespējamos sodus pret šiem nedisciplinētajiem skolēniem?
  Kolkas novada domei ir tiesības NOMAINĪT direktoru, ja tas netiek galā ar saviem TIEŠAJIEM darba pienākumiem! Kārtības un disciplīnas nodrošināšana skolā ietilpst direktora pienākumos! par kuriem saņem NODOKĻU maksātāju – bērnu vecāku – maksāto ALGU!

 3. Arī tāpēc ģimenes ar bērniem dodas projām no šīs LV miskastes! Anglijā vai Vācijā tādu kaušļu vecākus sodītu ar reālu naudas sodu!, bet ja vecāki ir par .., lai tiktu galā ar pašu .., tad kausli vienkārī izņemtu no .. ģimenes un ieliktu audžuģimenē’ vai pat krīzes centrā.
  Anglijā dzīvo radinieki un viņi stāsta, ka tur ātri nomierina šitādus iznireļus, kas skolā apsaukā citus, kur nu vēl kaujas…
  LV arī ir tādas pašas iestādes kā Amglijā, bet brīžiem liekas, ka LV kantoru aizgaldos tup vieni ..! .. rieksta, kas izliekas par bērnu aizstāvi, kaut ko klukst no aizgalda, bet ir par neaptēstu/ .., lai pārņemtu citu valstu pieredzi …kā rīkoties šādos gadījumos. Kaut ko bezsakarā .. arī Jaunjelgavas gadījumā un centās pat noklusēt notikušo …5.kl. kaušļi, kas piekāva to mazo 1.klasnieku joprojām mācās Jaunjelgavā …Mazajam brutāli piekautajam bērnam ar māti nācās doties projām no Jaunjelgavas…Totreiz visu cieņu TV3, kas izgaismoja sabiedrībai šo Jaunjelgavas gadījumu un palīdzēja mazajam un mātei, kamēr vecā .. skolas vadībā un bērnu tiesību iestādē un vēl tas novada .. slēpa notikušo! Vienīgi ārsts bija šokā par tik lielu vardarbīgu pret mazo un TV3…

 4. ATKAL “IZCEĻAS “RAIDĪJUMS BEZ TABU?????????????????????????????????????????????????????????????

 5. skolot par cilvēku sāk dzīve, jo vecāki savu artavu dēla audzināšanā līdz šim nav ielikuši!!! ESMU cietušā skolēna tēva pusē, jo nevienam nav dotas tiesības otram cilvēkam darīt pāri!! Vai tad varmākas tēvs neredz, ka dēls lecas un dara pāri citiem skolēniem?? NETICU!!! Skolēnu nekaunība un brutalitāte pieaug ar katru dienu!!! Nu jau Kolkā notiek vardarbība, kura līdz šim palikusi nesodīta??? Tie, kas zin par vardarbību, stāv kā auni, jo viņi jau neizjūt tās sāpes….

 6. Ak tad skolas kausli beidzot riktīgs vecis paņēma aiz .., ko?
  Nu Tv mamzelēm .. no aizgrābtības kausli aizstāvot, vai kā?

 7. tas šunelis kadrā jūtas visvarens !
  Var aizskart bērnus, apsaukāt pieaugušos un … nekas !!!!
  Bet, ja aizsargāsi savu bērnu – tiesās !!!!!!!
  .
  Kadrā ir pietiekami pierādījumu, ka tie bandīti ir
  REGULĀRI aizskāruši to puiku un ņirgājušies,
  ka tas nevar viņiem pretoties !

  • Tā nav tikai Kolkas problēma! Manu dēlu par sevis aizstāvēšanu pat gribēja administratīvi sodīt par huligānismu tikai par to,ka viņš savam pāri darītājam aizbāza sniegu aiz krāgas, bet tas bija skolotājas radu bērns!

 8. Vispār nekaunība pieaug. Kameras tik rokās un uz priekšu…

 9. Kas tas būtu par tēvu, ja ļautu šmurgulim ņirgāties un darīt pāri savam bērnam. Par cik tādi savu vecāku novārtā atstātie apskauž citus un uzbrūk, bet skolu reformas kā visa ES ideoloģija stingri raugās, lai tādiem nedarītu pāri, jārīkojas vecākiem. Ir jārīkojas, lai tavu bērnu nepadarītu par iebaidītu kropli.Lai ko tas tēvam vai mātei maksātu.

 10. Bauru **, nespēj dēlu audzināt par vīrieti

 11. Diez vai Kolkā ir cita skola kur iet. Šādiem maziem varmākām japarāda vieta. Būs ka Jaunjelgavā. Vai manu dēliņu nepatiesi apvainoja.

 12. Atbalsts tēvam!

 13. Arī atbalstu tētuku, ja manu dēlu kāds .. aiztiks, ne tā vien norausies

  • ja, un beigās, sodīs tēvu par to ka aizstāvēja savu dēlu. manam dēlam (13) 2014, gada februāri uzbruka ar nazi, it kā vienaudži dzērumā, man paveicas, ka pamanīju un aizstāvot, savācu nepilngadīgos, alko reibumā un aizvedu visus uz policiju un uzrakstīju iesniegumu. un kuru sodīja?? mani. jo es nelikumīgi aizturēju nepilngadīgos kuri alko reibumā uzbruka manam dēlam ar nazi. man esot bijis jāgaida kas notiek un jaizsauc valst policija, kura varbūt būtu atbraukusi. jo es esmot tādejādi nodarījusi morālu un psiholoģisku traumu nepilngadīgajiem..

 14. Pilnīgi pareizi,atbalstu tēvu,tagad savādāk nevar!Un lai tas memmes dēliņš nečīkst kameras priekšā.

 15. Ja netiks nekas darīts citu apcelšanas un apņirgšanas sakarā, tad arvien vairāk šādu gadījumu būs! Jo cik var turēt redzot kā tavs bērns gandrīz līdz depresijai novests?!?! Tā visatļautība ir daudz par traku!!

 16. Es arī atbalstu. Ja manam bērnam katru dienu nāktos ciest ne tā vien sadotu. Un galvenais jau ko no sižeta sapratu ka doma jau tik kompensāciju dabūt,tāpēc visa tā trobele palaista. Nu nekā,gan jau mobilo salabos un viss. NEZIN KUR TIE SĪKIE AR MOBILAJIEM KAD JĀSAFILMĒ KAD APCEĻ ??? Tad gan būtu pierādījumi.

 17. Es ar piekrītu,ja savādāk nesaprot,tad jādara šādi,tik žņaugt gan nevajag.Paskataties,kas tur var izaugt par vīrieti,ja pats vainīgs,bet līdzko dabon pa mizu tā puņķis degungalā, skrien sūdzēties “bez tabu’,tētim, mammai un,kas zin ,kam vēl.Pati strādāju skolā un redzu katru dienu cik bērni var būt neganti viens pret otru,un nebrīnos,ka šaja gadījumā tēvam uzdeva pa nerviem,jo no šādiem”varoņiem”cieš ne tikai vienaudži,bet arī skolotāji un citi skoas darbinieki!

 18. Tos “bērniņus”ir jāliek pie darba! Totāli no bezdarbības izlaidušies!

 19. Pilnīgi atbalstu – policija un pārejās iestādes neko nedara šajā sakarā – gribu redzēt cik reizes aprunāšanās ar varmāku vecākiem vai pašiem ir devusi rezultātu.

  • Vardarbība ir vienīgais ceļš, kas dod tūlītējus rezultātus. Pats arī līdzīgi atrisināju šādu problēmu un sociālie pedagogi var iet dillēs – viņi ir absolūtas nulles.

 20. Visu cieņu tēvam ,ja skolas smakoņi nesaprot,ka nedrīkst ciem darīt pāri,tad,neko darīt,jāiejaucas vecākiem.

 21. Pilnībā atbalstu tēvu! Savus bērnus ir jāaizstāv…

 22. bet ja tie nabaga pusaudzi ir ..,un normalu valodu nesaprot.?

 23. Es atbalstu tēva rīcību! Ja sabiedrība beidzot pievērstos pusaudžu nežēlīgajiem konfliktiem,tad nebūtu tik daudz pusaudžu pašnāvību! Šeit es saredzu bezpalīdzību,kas ir nonākusi galējībās!

 24. Piekrītu, pareizi tēvs darīja! Citādi no šāda izlaista tirliņa vēl nāktu ārā iedomības bravūra!

 25. Pareizi dara,es tikai atbalstu,znaugt nevajadzeja,bet iedot pa mizu,ta lai atceras un sak domat ar galvu.

 26. Tikai atbalsto to tēvu, es ar tā izdarītu, jo patvaļa no demokrātijas mūsdienās vairs ne ar ko neatšķiras..

 27. “cietušais “skolens principā pats atzīst ka darijis pāri otram pusaudzim un tagad sašutis ka tēvs atnāca dēlu aizstāvet un lika pašam izjust ko tas nozimē. bērnu aizsardziba ir laba lieta bet šādus “cietušos bērnus”vajag pērt ar siksnu publiski 3x dienā kamer viņi saprot ko nozimē sāpes un pazemojums ko viņi nodara citiem

   • Pilnībā atbalstu tēvu jo cita ceļa nav kā ar šiem skolas varenajiem cīnīties. Savādāk nesaprot.Neatbalstu vardarbību,bet pedagogi vienmēr un visur nevar būt klāt.Tie kas dabū atpakaļ tādā pašā veidā ko darījuši citiem tad nu skrien sūdzēties kur vien iespējams.Realitātē jau pedagogi nemaz nezina kas notiek starpbrīžos.Tas gan notika citā skolā,bet skolēnu piekāva paralēlās klases zēni par to vien kad viņam kājās nebija tādas botas kā spicajiem džekiem.Vienkārši murgs cik tālu pusaudži aizgājuši savā nežēlībā un stulbumā.Ko no tādiem varam sagaidīt tālāk.Skolu apmeklē ,lai iegūtu zināšanas ….

  • piekrītu-ja dari otram sliktu,tad kāpēc nedrīkst arī tev to nodarīt? un neticu,ka žņaudza,teikts bij,ka seju grūda sniegā………

Draugiem Facebook Twitter Google+