Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Sieviete aiz bēdām gandrīz “uzrauj gaisā” dzīvokli Pļavniekos0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Pirmdienas rītā Rīgā, Sesku ielā 63 kādas daudzdzīvokļu mājas iemītnieki Pļavnieku mikrorajonā bija spiesti evakuēties, jo pastāvēja eksplozijas draudi – vienā dzīvoklī lielā daudzumā noplūdusi gāze. Bet pirms tam tajā pašā mājoklī sākušies plūdi un izsaukts santehniķis, ziņoja LNT raidījums “Degpunktā”.Dzīvoklī dzīvo kāda sieviete, kuru pametis vīrs un tādēļ arī pārējie iedzīvotāji uz savas ādas izjūt viņas “melno strīpu”.

“Santehniķis sajuta gāzes smaku. Viņa appludināja pirmo stāvu ar ūdeni. Pēc tam ūdens padeve tika atslēgta, saucām avārijas dienestu. Viņa pat nedzirdēja, ka ūdens tek, bet, kad santehniķis jau gāja atkal vērt ūdens padevi vaļā, sajuta gāzes smaku,” tā raidījumam stāsta mājas iedzīvotājs Vasīlijs.

Kaimiņi sacījuši, ka notikušais ir izskaidrojams ar minētā dzīvokļa saimnieces aizraušanos ar alkoholu pēdējā laikā. Sievieti esot pametis vīrs, un viņa šādi tagad remdējot sirdssāpes. Bet mājas solis jāpadara, un tad nu viņa dzērumā mēģinot, piemēram, mazgāt veļu un gatavot ēst. “Iemērca izlietnē veļu, atvēra krānu, aizmiga un atslēdzās, bet tikmēr viņas dzīvoklis applūda un mūsējais arī,” stāsta ēkas iedzīvotāja.

“Viņa mani appludināja, iemeta izlietnē lupatu, atvēra karsto ūdeni un iemiga. Mēs pa radiatoriem sitām, zvanījām, durvīs klauvējām Viņa vienreiz mūs uzspridzinās, jo viņa nesaprot, ko dara,” tā “Degpunktam” stāstīja sašutuši kaimiņi.

Pati vaininiece vien raidījumam saka, ka pati nesaprot, kā viss šajā rītā sācies…

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv