Latvijā
Novados

VIDEO. “Tas ir nepieņemami.” Arī “Latvijas Pastam” liek maksāt par iebraukšanu Jūrmalā0


Iebraukšana Jūrmalā.
Iebraukšana Jūrmalā.
Ekrānuzņēmums no LTV “Panorāmas” video.

“Nav taisnīgi, ka par valsts noteikto uzdevumu izpildi mums ir jāpiemaksā!” Tā kārtējo gadu, Jūrmalā sākoties maksas caurlaižu režīmam, uzsver Valsts vides dienesta (VVD) un uzņēmuma “Latvijas Pasts” pārstāvji. Gan vieniem, gan otriem iebraukšana nepieciešama darba vajadzībām, taču pašvaldība atļaujas nedod, tā vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

“Latvijas Pasta” pārstāve Gundega Vārpa raidījumam norādīja: “Tas ir nepieņemami, ka Jūrmalas dome arī “Latvijas Pastam” kā universiālajam starptautiskajam pasta pakalpojumu sniedzējam piemēro šo iebraukšanas maksu, jo mums šī pakalpojuma sniegšana ir noteikta kā valsts saistības. Tas nozīmē, ka mēs nevaram izvēlēties nebraukt Jūrmalas pilsētā un nesniegt šo pakalpojumu.”

Saistītie raksti

“Latvijas Pasts” lūdzis Jūrmalas pilsētas domei bezmaksas caurlaides, taču pie tām netika.

Neapmierināts ir arī VVD, kuru inspektori uz Jūrmalas pilsētu dodas darba lietās. “VVD jau tā ir mazas summas atvēlētas no valsts budžeta, un tagad vēl maksāt pašvaldībai par to, ka mēs veicam savus pienākumus,” neapmierinātību pauž VVD Lielrīgas Vides pārvaldes vecākais inspektors Gints Zemitāns.

Jau ziņots, ka 1.aprīlī atsākas periods, kad par iebraukšanu Jūrmalā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv