Latvijā
Rīga

VIDEO. Žurka sagrauž uz Rīgu pasta paciņā sūtītos angļu saldumus8


Žurkas izbāzenis Latvijas Dabas muzejā.
Žurkas izbāzenis Latvijas Dabas muzejā.
Ekrānuzņēmums no “Bez Tabu'”‘ video.

Tieši pirms Lieldienām Rīgas iedzīvotājai Inārai no Londonas Anglijā tika izsūtīta pasta paciņa. To izņemt viņa devusies uz Rīgas 82.pasta nodaļu 9.aprīlī. Darbiniecēm vajadzējis ilgu laiku, lai atrastu šo sūtījumu, kas pēc tam izbrīnījis ne vien pasta darbiniekus, bet arī pašu Ināru, vēstī TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pasta paciņā tika sūtītas dažādas konfektes un šokolāde. Kad sūtījums tika nodots Inārai, jau bijis skaidrs, ka ar to kaut kas īsti nav kārtībā. Ināra, rādot pasta paciņu, “Bez Tabu” stāstīja: “Viena konfekšu paciņa bija saplēsta, ar driskām. Konfektes bija apgrauztas. Šokolāde bija apskādēta ar visu papīru. Redzamas kodumu pēdas. Vai pasts nav atbildīgs par to, ko piegādā klientiem? Viņiem vienalga?”

Raidījums “Bez Tabu” sabojāto šokolādi nogādājis pie Latvijas Dabas muzeja speciālistiem, kuri dažu sekunžu laikā noteica, ka šajā gadījumā viennozīmīgi vainojama žurka.

Saistītie raksti

Žurku, visticamāk, pievilinājusi šokolādes smarža. Tā mierīgi pamielojusies ar Anglijas saldumiem un aiztipinājusi tālāk. “Latvijas Pastā” stāsta, ka regulāri tiekot saņemti bojāti pasta sūtījumi. Tikai pasta škirotavā Rīgā esot pieejama līmlente ar speciālu uzrakstu, ka sūtījums saņemts bojātā veidā. Līmlente neesot katrā pasta nodaļā.

“Saņemot bojātu sūtījumu, uz tiem tiek uzlīmēta atbilstoša uzlīme. Par katru šo gadījumu tiek sastādīts neatbilstības protokols. Šogad jau esam noformējuši ap 240 šādus paziņojumus, informējot ”Royal mail”, pēc notikušā raidījumam atzina “Latvijas pasta” pārstāve Gundega Vārpa.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv