Latvijā
Sabiedrība

“Viena sēta”. Kurzemes Radio jauns raidījums par administratīvi teritoriālās reformas būtību0

Foto: Ivars Soikāns/ LETA

No trešdienas, 7. augusta līdz 2020. gada 29. janvārim Kurzemes Radio ēterā jauns raidījums “Viena sēta”.

Kā informē radio pārstāvji, turpmāk katru otro trešdienu plkst.14.10 radio ēterā informatīvi izglītojošs raidījums par administratīvi teritoriālās reformas nepieciešamību, būtību un mērķiem, ietverot, dažādu viedokļu izpēti, analīzi un iezīmējot attīstības virzienus veselības, izglītības, politikas, kultūras, lauksaimniecības, infrastruktūras un drošības nozarēs.

Sabiedrībā un medijos izskan dažādi viedokļi par administratīvi teritoriālās reformas nepieciešamību, būtību un mērķiem. Informatīvi izglītojoša raidījuma “Viena sēta” laikā administratīvi teritoriālās reformas process tiks aktualizēts, pētot un analizējot, reformas attīstības virzienus dažādās nozarēs – veselības, izglītības, politikas, kultūras, lauksaimniecības, infrastruktūras un drošības jomā, ar mērķi rast kompromisu ceļā uz vienotu attīstību.

Raidījums vērsts uz padziļinātu un analītisku sabiedriski nozīmīgu jautājumu apskatu, saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu, veicinot valstisko apziņu, stiprinot latvisko lokālpatriotismu, radio klausītāju kritisko domāšanu un sabiedrības saliedētību kopumā.

Raidījums tiks veidots kā diskusija, kuras mērķis ir izskaidrot un akcentēt teritoriālās reformas radītās iespējas un ieguvumus. Raidījumā studijas viesi sniegs atbildes uz jautājumiem, kas izkristalizējušies publiskajā telpā un diskusijas laikā.

Diskusiju gaitā raidījuma vadītājs un viesi analizēs, kā reāli dzīvē darbojas pieņemtie lēmumi dažādos sabiedrības slāņos, noskaidrojot iespējamās problēmas un situāciju risinājumus, lai reformas ieviešana un attīstība notiktu vienotu mērķu vadīta.

Raidījumu “Viena sēta” vadīs “Kurzemes Radio” žurnāliste Dace Blūma.

Radio klausītāji ir aicināti iesūtīt jautājumus uz e-pastu studija@kurzemesradio.lv par aktuālā raidījuma tēmu vai zvanīt raidījuma laikā.

Katru otro trešdienu no 7. augusta līdz 2020. gada 29. janvārim plkst. 14:10 raidījumu “Viena sēta” iespējams klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē “Kurzemes Radio” raidītāju tīklā: Liepājā FM 88,4; Kuldīgā, Talsos FM 106,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6, kā arī aktualitātēm iespējams sekot līdzi “Kurzemes Radio” sociālo tīklu profilos: facebook.com/KurzemesRadio, twitter.com/KurzemesRadioLV, draugiem.lv/kurzemesradio/ un instagram.com/kurzemes_radio/.

Raidījuma ieraksti būs pieejami arī Kurzemes Radio mājas lapas arhīva sadaļā.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
LLU uzsāk jaunu apmācības programmu kokapstrādes nozarē
6 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Augstskola bez zinātnes? Aizvien meklē augstākās izglītības formulu
6 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Latvijas Reģionu apvienība izvirzījusi mērķi pārtapt partijā
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Latvijā
“Latvija veidojas kā nopietns reģionālais digitālo tehnoloģiju centrs.” INTERVIJA ar “LVRTC” vadītāju Edmundu Beļski 1
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Sports
Gulbim turpinās lejupslīde ATP pasaules rangā
5 stundas
UG
Uldis Graudiņš

Dabā
Stikla rūpnīcas Latvijā vairs nav, nevienam tā vākšana īpaši izdevīga nav…
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Sitiens bija riktīgs…” Ķeguma pusē avarē mikroautobuss un vieglais auto
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Šoferus šonedēļ sāks kontrolēt ar kameru aprīkota netrafarēta policijas automašīna
5 stundas