×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
9. augusts, 2016
Drukāt

“Vienotību” ļoti pārsteidz premjera retorika (11)

Foto: LETAFoto: LETA

“Vienotību” ļoti pārsteigusi premjera Māra Kučinska (ZZS) retorika pēc Valsts Ieņēmumu dienesta vadītājas amatam (VID) virzītās Ingas Koļegovas neapstiprināšanas otrdienas valdības sēdē, aģentūrai BNS pauda partijas priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns.

“Vienotība” esot argumentēti paudusi kāpēc neatbalsta vienīgo virzīto VID vadītājas kandidatūru, nevis cenšas dienesta vadībā iecelt kādu savu cilvēku, tāpēc neredz pamatu premjera izteikumiem par partijas iekšējām interesēm. Tāpat politiķis norādīja, ka vēlas dzirdēt argumentus no premjera saistībā ar izteiktajiem pārmetumiem “Vienotībai”. Šādiem izteicieniem esot jāseko loģiskiem argumentiem un faktiem.

“Es esmu ļoti pārsteigts par šādu retoriku no premjera puses. Mēs, kā arī citas frakcijas, uzklausījām Koļegovas kundzi un nolēmām viņu neatbalstīt, tāpēc, ka viss VID skandāls sākās ar neskaidrām deklarācijām. Iecelt par vadītāju personu, kurai arī ir neskaidrības deklarācijās būtu nepareizi. Pat finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) ir izteikusies par nepieciešamiem augstiem standartiem šajā amatā,” sacīja Smiltēns.

Tāpat Smiltēns pauda, ka nav skaidrības par cilvēkiem, kuri piedalījušies konkursā uz VID vadītāja amatu, kurš noslēdzās bez rezultāta. Viņš norādīja, ka Koļegova tiekot virzīta no finanšu ministres un premjera puses, turklāt premjers ir paudis, ka Koļegovu pazīstot jau “no seniem laikiem”, kas “Vienotībai” rada bažas.

“Ja viņi veiktu atklātu konkursu un izvēlētos labāko kandidātu tādā veidā, “Vienotībai” nebūtu nekādu pretenziju,” teica Smiltēns.

“Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks arī norādīja, ka politiskais spēks neplāno vēl pēc nedēļas izmantot koalīcijas līguma punktu atlikt jautājuma skatīšanu, jo līgums paredz, ka to iespējams darīt tikai vienreiz. Taču Smiltēns neizslēdza, ka diskusijas par Koļegovas kandidatūru vēl būs. Šaubas par vienīgo amata kandidāti neesot tikai “Vienotībai”.

Valdība sēdē otrdien atlika lemšanu par Koļegovas pārcelšanu VID ģenerāldirektora amatā.

Savukārt premjers vakarpusē paziņoja, ka otrdien uz valsts robežas tikusi aizturēta Koļegovas brāļa automašīna. Sīkāk notikušo viņš nekomentēja, bet norādīja, ka “diemžēl “Vienotībā” ir cilvēki, kas nav ieinteresēti pārmaiņām”, un viens no pierādījumiem tam esot Koļegovas brāļa apturētā automašīna. “Notiek auditi, nav izslēgtas arī citas provokācijas. Taču tajās es neesmu gatavs iesaistīties,” atkārtoja Kučinskis.
.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. SMILTĒN UN VIENOTĪBA! jUMS KAPS JAU IZRAKTS UN PĒC NĀKOŠĀM VĒLĒŠANĀM , PAR vIENOTĪBAS CŪCĪBĀM, LABI JA rĪGĀ VĒL KĀDS ATRADĪSIES, KIRŠ CENTU IEMETĪS vIENOTĪBAS BIEDREĻU CEPURĒS!

 2. Viņas 2013. gadā saņemtās 240 000 latu dividendes vispār nav uzrādītas, un mums vienkārši jātic, ka tās, tāpat kā pērn 320 000 eiro dividendes, atdāvinātas brālim, no kura 2005. gadā viņa saņēma uzņēmuma daļas. Izskatās, ka viņa bijusi fiktīva uzņēmuma līdzīpašniece, iespējams, kontekstā ar brāļa iepriekšējā uzņēmuma maksātnespējas procesu, tāpēc vietā jautājums, vai kaut kur ir uzrādīti uzņēmuma patiesie labuma guvēji. Lai arī Kučinskis apgalvo, ka nav pamata bažām par uzņēmumā maksātām aplokšņu algām (kas un kā tās pārbaudījis?), tomēr dīvaini, ka tik pelnošā uzņēmumā vidējā stundas likme līdzinās zemākajai likmei kokapstrādes nozarē.
  ================
  Smiltēn, pajautā šo!

 3. Savā ziņā piekrītu ”Vienotībai” attiecībā uz Koļegovas reputācijas jautājumu. Vai koļegova pati nepārvalda savu reputāciju??? Bet varbūt viņai par katru cenu jātiek šai amatā?????????

 4. Neviens vairs neklausa?

 5. Ei nu saprot, kurš no viņiem vairāk melo! Faktu nav nevienam – tikai dedzīgas runas.

 6. Ka tik nepārcenšaties ar savu trolļošanu”dārgie tautieši”

 7. Ka tik nepārcenšaties savā trollosanā “cienījamie nacionāļi”!

 8. par†iju apvienību “Vieno†ība” pārsteigs arī MaXXXimums 3,8% Saeimas ārkārtas vēlēšanās!

 9. Pavisam traki! Vienotības nevadāms premjers!

 10. Kāpēc Vienotība tik asi iestājas pret jebkādām reformām valstī? Kuras pēc skaita ir šī ? Kāpēc neviens par to nebrīnās. Vai Eiropas naivums un stulbums ir samaitājis tā Piebalgu, ka nespēj neko redzēt un analizēt. Vai nav pienācis laiks to ļaunuma sakni no partijas izravēt demokrātijas vārdā, lai nesmird padomju KGB metodes un rīcība. Visi neesam mankurti, atceramies to smaku!

Draugiem Facebook Twitter Google+