×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Franks Gordons: “Vienstāva Amerikas” atriebe (16)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Pasaule šokā: ar spēcīgu izrāvienu ASV prezidenta vēlēšanās uzvaru izcīnīja demagogs un bļāvējs Donalds Tramps. Prezidentu pienākas cienīt, tāpēc labāk sauksim Trampu nevis par bļāvēju vai bļauri, bet par kliedzēju.

Kliedzēja balss tuksnesī – tā “stāv rakstīts” Bībelē. Kāda ironija: Trampa demagoģija guva visstiprāko atbalsi ASV vidienes pavalstīs, kuru iedzīvotāji, pārsvarā ne pārāk izglītoti ļaudis, bieži vien apzinājās esam novārtā atstāti “pārlidojuma telpā”: sak, “boingi”, kas kursē starp Kalifornijas Silīcija ielejas “smadzeņu centriem” un Bostonas “universitāšu puduri”, lido pāri vidienes plašumiem, it kā tur būtu tuksnesis, kas nepelna ievērību.

Donaldam Trampam ceļu uz Balto namu, uz Ovālo kabinetu bruģēja tā sauktās vienstāva Amerikas atriebe: par viņu balsoja pārsvarā baltie neskaitāmo mazpilsētu vai globalizācijas iespaidā panīkušo “vecas” rūpniecības centru ļaudis, kurus NATO un Eiropas Savienība, nemaz jau nerunājot par kaut kādu Baltiju, maz interesē. Šajos vēlētāju slāņos brieda sarūgtinājums un dusmas par augstprātīgo Vašingtonas eliti un abu piekrastu baltročiem, kuri “aizstāv melnos” un tamlīdzīgi.

Trampa uzvara jau satricina pasaules biržas. Redzēsim, kas nu būs. Priekšnojautas nav no gaišajām, nudien.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Glupības

 2. Otto Gugàns- kādas glupības. Lauku avīze ir vecmodīgs nemoderns uzdevums, publicējot Gordona dumības

 3. Nu, diezin vai Tramps demagoģijā pārspētu konkrēto franku gordonu! Toties priecē, ka visi klintones atbalstītāji ir vardarbīgi noziedznieki, kas jau kuro dienu turpina dedzināt līdzpilsoņu automašīnas! laikam cer, ka šie gāzīs Trampu un tad gan klintoniešu acīs uzvarētu demokrātija!

 4. Tramps izstājas no bomžiem

 5. Kādreiz Gordonam bija tīri sakarīgi raksti, bet beidzamā laikā izvird viņa bezdievīgā, sociālistiskā domāšana. Viņš diemžēl nezin neko par Amerikas vidieni un tās iedzīvotājiem, un kāpēc Trampa uzvara bija tik vienreizēja, un šokējoša elitārai valdošai kliķei. Gordons spriežot pēc raksta toni, sevi laikam uzskata par daļu no šīs “apgaismotās” šķiras. Precīzāk tomēr būtu aptumšotās šķiras.

  • Gordons raksta, lai izpatiktu zemākajam intelektuālajam kopsaucējam latviešu vidū. Mavrikam Vulfsonam arī piemita tāda vājība.

  • ilgvar, Gordonam piemīt vājība izpatikt zemākajam intelektuālajam kopsaucējam latviešu vidū. Tāda pat vājība piemita Mavrikam Vulfsonam, lai viņam vieglas smiltis…

 6. Un mūsu Nītaurē vai Ķeipenē milzum daudzi zina kāds bizness Trampam un cik admirāļu nākuši no Tehasas.Bet lielākā daļa noteikti nezin kas un kā vada ASV valdību .

 7. Ko, uztraukums jūdu zemē? Atbildēt

  Neuztraucies, Frank Gordon, jo asv izmantošanu izraēlas vajadzībām agrāk vai vēlāk nāktos pārtraukt. vai tiešām domāji, ka “izredzētās tautas” mītam un holokausta vaikalam (business) ir bezgalība priekšā? 🙂

 8. Trampu atbalstīja neizglītots sabiedrības slānis – t.s. Maslova piramīdas pamatnē esošie, kuriem galvenais ir apmierināt savas primārās dabiskās vajadzības. Augstākā līmenī viņi nav/nebūs spējīgi pacelties.
  Tādu primātu ir arī Latvijā vairākums. Diemžēl.

  • ka sajauci debespuses

  • Mēs esam pārāk laipni. Mēs atļaujam penetrēties un piekļūt saviem 1) finansu resursiem, saviem 2) medijiem. Ar to palīdzību iespējams veikt graujošu darbību mūsu sabiedrībās.
   Tas ir pilnība skaidri jaapzinas un jātiek vaļa no šī laipnibas un neaizspriedumainības sindroma.
   Ta nedrikst!! Katrai tautai savas finanses, bagātiba nacionālā un savi mediji ir jakontrolē pašai. Un savās interesēs.

 9. Grūti iedomāties cik ir jānicina cilvēks, lai globalisti ieskaitot šo Gordonu varētu iedomāties, ka tas klajais naids pret mums un cilvēci, ko viņi šeit vārīja, mūs apmierinās.
  ar visiem nopirkatjeim medijiem, ar visāš šīm pirktajām avīžslejām.. tā ir trakāmāja, ko jūs rīkojāt.
  Kas tas ir par naidu pret cilvēci? Kas jums niez?

 10. bbc ziņām Trampam esot plāns visam.Tai skaitā plāns aukstajam karam vienlaicīgi pret Krieviju un Ķīnu.Obama,kaut arī pieteica Krievijai auksto karu,tomēr improvizēja bez konkrēta plāna.

Draugiem Facebook Twitter Google+