×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
21. jūlijs, 2017
Drukāt

Egils Līcītis: Viņķeles solopartija (41)

Saeimas deputāte Ilze Viņķele piedalās Sarunu festivālā LAMPA. Foto - LETASaeimas deputāte Ilze Viņķele piedalās Sarunu festivālā LAMPA. Foto - LETA

Ozoliem un abām liepām pievienosies liels tviterburbulis.

Piepildījies viens no Nostradama pareģojumiem. Varonīgā sieviete Ilze Viņķele seglo solopartiju, lai mūs izvestu no tā dzīvnieciskā stāvokļa, kādā atrodamies, uz apgaismota progresa ceļa. Mēs nosmaktu šaurā latvietībā, sīkās materiālās interesēs un retrogrādu aizspriedumos, ja pār Latviju nepaceltos topošā eiropeiskuma, zaigojošā liberālisma un paaugstinātas kategorijas morāles bāka.

Kas modinātājā austrā Ilzē ir foršs? Ka viņa ir gandrīz vienīgā deputāte, kura pati izgudro, ko saka. Ar Viņķeles mutuļojošo dedzīgumu pat Dagestānā vai Austrumsudānā liberālisma proklamēšanā viņa gūtu lielākus panākumus nekā komunisti attiecīgās teritorijās 1917. gadā!

Arī mūsdienu Latvijā “Vienotību” pametušais piecnieks savāks plašu piekritēju bāzi. Mūsu ozoliem un abām liepām pievienosies liels tviterburbulis. Tiks iedarbinātas bij. ministru Ķīļa un Pavļuta smadzenes. Dibināšanos apsveiks transpersonas un seksa minoritātes, kuras spiestas dzīvot drausmīgā valstī, kas neļauj ar partneri dibināt ģimeni, un partijā naktsmājas atradīs visu sugu kosmopolīti, sorosīti – varbūt pat vecais paziņa Edgars Kramiņš ar Ilzi būs daudzmaz pa draugam. 2018. gada Saeimas vēlēšanās šāda apjomīga spēka koncentrācija rada, mazākais, 2% balsotāju auditoriju, bet 3% salasītu atbalstītāju jau būtu galīga uzvara!

Bet ko liberāļu meitenes pirms pārpakošanās tik ilgi darīja pie konservatīviem vīriešiem? Mans ķermenis, mana izvēle! – kā mēdz saukt pie Saeimas pulcinātas females. Varas partijā reizēm izdodas nocopēt ministerienes amatu vai augstu dienesta pakāpi Saeimas komisijās. Bet jaunajā “Vienotībā” nākotnes izredzes ir ar plānu spožuma kārtiņu, piecniekam ar maz kapitāldaļām nebūs pirmie numuri listēs, un ar nopelnītajām balsīm 13. Saeimā visiem sēdvietu nepietiks. Tālab citādi un kritiski domājošiem jāmeklē izeja no nenodrošinātības. Pilnīgi dabiska ir vēlēšanās pārtraukt nožēlojamu eksistenci kā minoritātēm vecajā lēģerī un rast izlaušanās ceļu uz rehabilitācijas centru un sanatoriju, kur ir pulks uz vienas frekvences uzstīgoto, Sorosa mācības apstaroto domubiedru. Tā ir arī sieviešu dzimumam raksturīgā ziņkārība apčamdīt, cik biezi Latvijā saaudzis jaunā tipa pasaul’s pilsoņu slānis, vai jau pietiekami daudz progresistu, latviešu, kuri nemaz vairs negrib būt latvieši, pret barbarismu noskaņoto, kad Karlīnei un Kārlim neļauj brīvi izvēlēties, pie kura dzimuma piederēt.

Man jāsarūgtina Ilze. Latvijā attīstība arvien vēl asimetriska internacionālās progresīvās domas tecējumam. Jaunā partija ir vēl tikai rītasvārkos, bet būšot liberāli centriska. Baidos, ka Viņķeles kundze ar šo terminu saprot pavisam ko citu nekā vairums parastu cilvēku. Latvietis ir mērenību cienošs vēlētājs, pret galējībām un ekstrēmismu. Iecietīgie tautieši Viņķeles partiju nopētīs kā lunaparku, jo arī ērmīgiem prātojumiem vajag izpausmes vietu. Mums raksturīga saprotoša attieksme pret līdzpilsoņiem, kuri politiskus uzskatus pauž mikiņā vai kad no rīta nav iedzēruši zāles.

Bet kas vairs nav forši un labi? Vēlētājs pārbīstas, kolīdz klases audzinātāja Viņķele sāks uzspiest pamācības, kas, pēc mērenā Jāņa Liepiņa domām, tēviju pārvērtīs par paralēlo pasauli ar dabā nepastāvošām normām, kurā vīriešiem aizliegs nēsāt bikšturus. Nē, draugi, jūsu biedri lai staigā pačkās un rozā bantēm matos, mēs Latviju neatdosim trakomājā dibinātai partijai! Un tad nelaimīgais vēlētājs, kurš jau sliecās nobalsot par godīgu, veselā saprātā balstītu antioligarhu politiku, totālā izbīlī pārliks izvēli – ZZS vēl godā vecus cilvēkus un paražas, un normālību! Ja šī sieviete nāk kā atriebēja, vai nav drošāk par mazāko ļaunumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (41)

 1. sito spragonu vinkeli sen vajadzeja publiski pakart un vina vel kuna smaida

 2. Cik žults un naida komentāros !Tik drausmīga PSRS laiku ideoloģiskā domāšana un citādi domājošo noriešana.Komentāru būtība visiem viena,iedvesma viena.
  Par Līcīti šoreiz esmu šokā !Atgādina PSKP “Cīņas”žurnālista K.Pakalna rakstus par H-86.Pat nabaga Soross atkal pie zvana piekārts.Kādā sakarā Līcīti?Vai tiešām arī jūs ,kā SC nejēdzat kas ir Soross un ar kādu labdarību nodarbojas visā pasaulē?..
  Te nu gan būs cenzūra?!

 3. Vai to nosauks par intrigantu partiju,jo Vinkele ir vislielaakaa intrigante.

 4. Dīvainīšiem tak arī vajag savu partiju. Dažas jau bijušas – muļķu partija, tad Kaimiņa partija, nu būs Viņķeļpartija. Garlaicīgi nebūs, paklausīsimies kā šamie dziedās, ko sludinās. Vismaz kaut kādas svaigas izklaides, citādi tikai šovi un seriāli, kas sen līdz brošai.

 5. Ilžuks no 13.Saeimas krēsla jums visiem parādīs čuriku, gan redzēsiet!

 6. PAR TĀDU CILVĒKU KĀ VIŅĶELE SAKA: IZKRITUSI AR GALVU UZ LEJU NO 3.TRAMVAJA! SAVAS AMBĪCIJAS UN GRIBU VAR DEMONSTRĒT VĪRAM UN 3 DĒLEIM ( ja tie klausās?). VIŅA taču NEKO NAV SAPRATUSI un arī NESAPRATĪS! Tas gan ir skaidrs!

 7. Lapsssss…
  :))

 8. Autors varētu paskaidrot kas ir tā mītiskā Sorosa mācību, ka pret to apvienojas gan kremļa, gan lembis, gan E.Līcītis? P.S. Par Kārļiem un Karlīnēm Egils arī dikti satraucies… nav tā kā “drusku” pārspīlēts?

 9. Noķeriet Ilzīti un piešujiet šai krāniņu! Tad viņai būs ar ko ņemties!

 10. Nu kā tā Latvijas zeme vēl nes to briesmoni, cilvēku nīdēju, naida kurinātāju Viņķeli, viņai vieta Sibīrijā!

  • Ah tu .. barvedi,vai maz apjēdz ko murgo?Pietiek,ka viņas tēvs no 3-īs gadu vecuma sabija Sibīrijā 13 gadus,bet tur pie vainas bija ČEKA. Tu no tās pašas šlakas?Ko tad viņa noziegusies pret sovietiem un komuņagām kā tu?

 11. Turpinām tādā pat garā tautieši, un vēlēšanās varēsim gaudot, ka nav par ko balsot… Un tad gaidījāt?
  Laikam Ušakova kungu…

 12. “…2018. gada Saeimas vēlēšanās šāda apjomīga spēka koncentrācija rada, mazākais, 2% balsotāju auditoriju, bet 3% salasītu atbalstītāju jau būtu galīga uzvara!”- KLŪDA. Varētu būt panākums apmēram 0,002 vai o, 003 %.

 13. Vai tā nebūs geju un lesbiešu partija?

 14. LAI IET AGANSKALNA TIRGU PUBLISKA ATTEJA BILETES TIRGOT.IUR BUS LJOTI POPULARA.

 15. Egil Līcīti. ABSOLŪTI slims raksts.
  4. vara – mēdiji. Lūdzu man, žurnālistikā neizglītotai personai, paskaidrot kāds bija šī raksta mērķis? Izglītot, informēt….. dajebkādu pozitīvu mērķi šim rakstam. Es redzu tikai murgu.
  Tiek runāts par anonīmo ķengāšanos, bet te klaji tiek publicēts kaut kas ” izvemts”.

 16. Es zinu, viņa ir sieviete, Vinķele ir stāvoklī.

 17. Šie politiķi un tās priekšstāve Vinķeles kundze visas rezerves ir izsmēluši.Meklējiet laicīgi citu darbiņu!

 18. Vai te lasāmi E.Līcīša pirmie soļi asprātībās ?

 19. No Ilžuka sanāktu laba bērnudārza audzinātāja, bet kādi spēki viņu stumj uz saeimu, tā īsti nav saprotams. Palīdzēsim Ilzītei atras viņas īsto vietu !

 20. Tā ir tā persona – kura Kārlīti taisīja par Karlīni un Rūtu par Rihardu kā labklājības ministres Ilzes Viņķeles dzīves saprašanā un tad laikam arī mozaīkas karoga vicināšanā ?
  Vienkārši: Fui!!!!

 21. Šī sieviete saeimā iekļuvusi aiz pārskatīšanās!!!Savas spējas labi nodemonstrē TV 24 raidījumos…..un izrādās ka viņas viedoklis ir vienīgais pareizais un pārējie sarunu biedri esot muļķi(neslēpta ironija)Tāpēc jau saeimai uzticības % ir tik zems jo koalīcija tikuši prāti,kuri darbojas pret sabiedrības vairākuma interesēm!Ar Viņķeles attieksmi(aiz manis kaut vai plūdi)rādās ka tiek degradēts viss politiķu korpuss.Domubiedre Čigāne(pazīstama ar lakatiņu kontrabandu)ir precīza kopija un augstprātība un liekas ka nihilisms ir aizņēmis visu ķermeni.Abas šīs personas cenšas ar visiem līdzekļiem nokļūt pie siles nākošajā saeimā un izskatās ka ir gatavas solīt visu vai gandrīz visu

  • Tik ilgi kamēr izdodas apmuļķot vēlētājus ar izcilu programmu(līdz šim Viņķele solīto nav pildījusi)šāds personāžs tiek ievēlēts saeimā.Jācer ka sabiedrībai atvērsies acis un karlīnīšu …. zilo…oranžo un cita tipa perversīvais strāvojums netiks ievēlēts.
   Viņu pravietiskais vēstījums:KUNGS!KLAUSIES MANOS VĀRDOS!(bet neskaties uz maniem darbiem)nākošajās vēlēšanās var izčākstēt kā putekļi tuksnesī un doma ka jaunie cilvēki skries aiz šīm āvīm izrādīsies utopisks sapnis.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pirms Jāņiem skaidri zinām, būs sukas tā kā tā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis trīs personas un veicis kratīšanas. KNAB vakar Saeimā aizturēja arī šīs partijas pārstāvi deputātu, bijušo aktieri Artusu Kaimiņu. Saeima vakar deva piekrišanu Kaimiņa aizturēšanai un kratīšanai, nevis apcietināšanai. Deputāts pirms aizturēšanas vakarrīt žurnālistiem teica, ka viņam neesot skaidrības, par kādiem jautājumiem Ģenerālprokuratūra lūgusi parlamentam atļauju viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai. Kaimiņš pauda uzskatu, ka viņa pārstāvētā partija ir “absolūti neizdevīga valdošajai varai” un pašlaik notiekošais ir domāts “priekš televīzijas kamerām”. Viņš gribot zināt, “kāpēc šī pompozitāte” ir dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām.

Kā vērtējat Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa aizturēšanu?
Draugiem Facebook Twitter Google+