Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

Vīrietis gaterī uzkrīt uz iedarbināta zāģa

Foto-LETAFoto-LETA

Kurzemē 52 gadus vecs vīrietis, strādājot gaterī, paklupis un uzkritis uz iedarbināta zāģa, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Strādājošais savainojis krūškurvi un seju. Viņš ar zāģētām brūcēm vaigā un krūškurvja priekšējā sienā nogādāts slimnīcā.

Savukārt Zemgalē 55 gadus vecai sievietei transportiera lentā ierautas abas rokas. Viņa ar vienas rokas lūzumu nogādāta slimnīcā Rīgā. Tikmēr Vidzemē 40 gadus vecs vīrietis ar leņķa slīpmašīnu jeb fleksi iezāģējis kājā.

Rīgas reģionā 48 gadus vecam vīrietim, kārtojot garāžu, uz krūtīm uzkritusi vairākus desmitus kilogramu smaga kaste. Viņš ar smagu krūškurvja traumu, tostarp ribu lūzumiem un iekšējo orgānu bojājumiem, nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1026 izsaukumus, no kuriem 153 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+