Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Vīrietis smagi cietis kūlas ugunsgrēkā egļu jaunaudzē

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kūlas ugunsgrēkā egļu jaunaudzē Kārsavas novadā otrdien smagus apdegumus guva 65 gadus vecs vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Kūlas degšanas vietā viņu atraduši tuvinieki. Cietušais ar plašiem ķermeņa apdegumiem kritiski smagā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē.

Pēc ātrās palīdzības dienesta ziņām, šajā sezonā kūlas ugunsgrēkos cietuši vismaz septiņi cilvēki. Visi cietušie ir pieaugušie, kas traumas guvuši liesmu dzēšanas laikā. Cietušajiem konstatēti apdegumi, kā arī saindēšanās ar dūmiem.

BNS jau ziņoja, ka, iestājoties siltākam laikam, krasi pieaugusi pērnās zāles svilināšana, kas Latvijā ir sodāma darbība. Aizvadītās diennakts laikā dzēsti 114 kūlas ugunsgrēki, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 210 hektāri. Šajā sezonā glābēji devušies uz 1462 pērnās zāles degšanas vietām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+