Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Vīrietis smagi cietis kūlas ugunsgrēkā egļu jaunaudzē

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kūlas ugunsgrēkā egļu jaunaudzē Kārsavas novadā otrdien smagus apdegumus guva 65 gadus vecs vīrietis, aģentūra BNS uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Kūlas degšanas vietā viņu atraduši tuvinieki. Cietušais ar plašiem ķermeņa apdegumiem kritiski smagā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē.

Pēc ātrās palīdzības dienesta ziņām, šajā sezonā kūlas ugunsgrēkos cietuši vismaz septiņi cilvēki. Visi cietušie ir pieaugušie, kas traumas guvuši liesmu dzēšanas laikā. Cietušajiem konstatēti apdegumi, kā arī saindēšanās ar dūmiem.

BNS jau ziņoja, ka, iestājoties siltākam laikam, krasi pieaugusi pērnās zāles svilināšana, kas Latvijā ir sodāma darbība. Aizvadītās diennakts laikā dzēsti 114 kūlas ugunsgrēki, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 210 hektāri. Šajā sezonā glābēji devušies uz 1462 pērnās zāles degšanas vietām.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+